Podrobne

Bambusový trend v záhrade

Bambusový trend v záhrade

Bambus, známy svojou odolnosťou a ľahkosťou, je perfektným materiálom pre vašu záhradnú dekoráciu. Okrem toho, že ide o ekologický materiál, je to aj obnoviteľný materiál, ktorý je ideálny, ak chcete dekoráciu vonkajšieho prostredia, ktorá rešpektuje životné prostredie. Lavica, bar alebo dokonca svietidlá privádzajú na vašu záhradu trochu ázijského a Zenového vzduchu. Tu je víťazný recept na chvíľku relaxácie a pohody!

Záhradný nábytok

Čo by mohlo byť pre záhradu Zen a kultivovanú záhradu lepšie ako pekný bambusový nábytok? Takže si osvojíme pohovku a kreslá potiahnuté mäkkými bielymi a elegantnými vankúšmi, ktoré inštalujeme okolo konferenčného stolíka tiež z bambusu. Celkovo úspešný vzhľad! A na večeru si naše srdce podmaní stôl Bloomingville a lavičky s najmiernejším vzhľadom.

Záhradný bar

Po nainštalovaní baru a jeho bambusových stoličiek v rohu záhrady na vás budú čakať prázdniny. Prichádzame prirodzene na exotickom mieste, sotva sa chodí do trávy ... Milujeme to! Ak budete mať to šťastie, že budete mať bazén, môžete si ho dať hneď vedľa, aby ste popíjali dobré koktaily s priateľmi hneď, ako sa dostanete z vody.

Lucerny

Moderný a takmer nevyhnutný predmet záhrady, lampáš vidí tento rok opäť život v „bambusu“. Tieto tkané lucerny, ktoré sú ideálne na dodávanie ázijských exteriérových tónov, prinášajú skutočnú Zen a relaxačnú atmosféru. Náš malý tip na dekoráciu? Vyhľadajte závesné modely, ktoré môžete zavesiť na svojich stromoch alebo na pergole.