Podrobne

Byť na dovolenke tiež zelení

Byť na dovolenke tiež zelení

Pretože vynakladáte úsilie celý rok na to, aby ste boli doma doma ekologicky, nezastavujte sa na takej dobrej ceste a buďte ekologickými dovolenkami! Pochopíte, na dovolenke rešpektujeme aj životné prostredie. Tu je niekoľko tipov a trikov, ktoré vám pomôžu tento rok v lete!

Triedenie je celoročné

Ak máte doma niekoľko kontajnerov, neexistuje žiadny dôvod, prečo to tak nie je vo vašej dovolenkovej rezidencii! A ak tento nie je vybavený, budú rôzne vrecia na odpadky jednoducho stačiť. Ak chcete dekoratívnejšie triedenie, vždy môžete vziať so sebou skladací triediaci kôš, ktorý sa bude ľahko prepravovať. A aby ste mali dobrý vplyv na vaše bydlisko, nechajte odpadky v odchode pre ďalších nájomcov.

Opúšťame priestory tak, ako sme ich našli

Keď cestujete, musíte sa vyvarovať toho, aby ste zanechali svoje stopy v prírode čo najviac. Tiež sme vždy ostražití opustiť miesto, ako sme to našli pri príchode najmä na piknik. Vložte odpadky do koša na odpad alebo sa rozhodnite pre odpadky na stôl a nenechajte nič v prírode, aby ste predišli znečisťovaniu! Aby sme vyčistili a nechali Váš dom v čistote, ekologicky šetrné výrobky kladieme aj na dovolenku!

Venujeme pozornosť vode

Voda je globálny problém, takže pri odchode z domu nezabudnite na svoje dobré riešenia. Dávame prednosť sprchám pred kúpeľmi, nenechávame vodu tečúcu pre nič za nič ... Na dovolenke si môžete vziať malý doplnok v štýle presýpacích hodín, ktorý vám poskytne ideálny čas na sprchu. A prečo nepridávať do kohútikov vodné prevzdušňovače, aby sa počas dovolenky znížila spotreba vody? Naše praktické videá na dekoráciu stolov