Výzdoba ide na pláž za nízke ceny

Výzdoba ide na pláž za nízke ceny

„Iba na piesku s očami v dekorácii“ môže byť začiatkom veľkého príbehu medzi vami a vašou vášňou pre dekoráciu. Pretože ste závislý na kráse! Takže keď príde na pláž, zostaneme v kurze a vybavíme sa tak, ako má. Plážová podložka, slnečníky, piknikové koše, ste na prázdniny pripravení!

Výzdoba pod letným slnkom

Prázdniny sa blížia as nimi radosť z času a odpočinku na pláži. Týchto pár týždňov šťastia treba oceniť ozdobou pod znamením slnka a dobrým humorom. To je dôvod, prečo začať túto relaxačnú kúru, stavte na matrac s viacfarebnými prúžkami, ktoré okrem pohodlia so svojou hustou matracou budú perfektným partnerom pre zdriemnutie, najmä na kamienkovej pláži. Potom, aby ste sa ochránili pred slnkom, vyberte slnečníky! Náš obľúbený tento rok, havajský slnečník. Vyniknúť, ale aj pre jeho strapce, ktoré tancujú vo vetre, je vítané v najteplejších hodinách dňa.

Deň a noc, kombinovaná výzdoba

Vo večerných hodinách, keď sú všetci späť a pláž je opustená, zatvorte dáždniky a zapálte lucerny. Po rozptýlení okolo vás odrazia hviezdy a rozjasnia váš večer farebnými farbami. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať piknikové koše a melamínové jedlá, aby ste ochutnali šťavnaté melóny a čerstvo vyrobené šaláty toho rána. Opekáme to? Naše praktické videá na dekoráciu stolov