Krátko

Aký dôvod má detská izba?

Aký dôvod má detská izba?

Aby sa rozjasnila detská izba a ponúkla im hravý štýl, sú vzory skutočnými spojencami! Ale dajte si pozor, tieto musia byť vybrané tak, aby neinterferovali so spánkom, ale tiež aby rozvíjali fantáziu dieťaťa. Dievča alebo chlapec, tu sú tipy na ich výber.

Obľúbené vzory dievčat

Pre dievčatá vyberieme vzory malých rozmerov a dostatočne diskrétne, aby zodpovedali určitej pochúťke v dekorácii. Vyhýbame sa ich nanášaniu na steny a dávame prednosť hraniu s príslušenstvom pre jemnejší dotyk. Posteľnú bielizeň, vankúše alebo koberec je možné ozdobiť vzormi, ktoré určia dekoračný tón miestnosti. Pre romantickú atmosféru dievčatá oceňujú kvety. Pre viac bukolického ducha vidieckeho štýlu sa obraciame na motýľov a pre moderný dekor v štýle hviezdy to budú hviezdy!

Chlapčenské obľúbené vzory

Na strane chlapcov môžu byť vzory grafickejšie, aby do spálne priniesli určitú dynamiku. A sú to práve vzory, ktoré určia výzdobu miestnosti. Za týmto účelom môžeme umiestniť nejaké nálepky, použiť pás tapety alebo dokonca vlys. Potom doplnky ako posteľná bielizeň budú reagovať na vzory. S dieťaťom si môžete vybrať tému miestnosti a zvoliť vzor. Malý prieskumníci ocenia dinosaurov, začínajúci geek bude staviť na roboty a najprirodzenejší na dekoráciu pripomínajúcu farmu. Napriek tomu zostaňte jemní výberom primeraných rozmerov a bezpečných hodnôt, aby ste zabránili príliš rýchlemu nudeniu dieťaťa. Naše praktické videá do detských spální