Keď hrá dekorácie v Mikado

Keď hrá dekorácie v MikadoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hra zručnosti na základni Mikado už inšpirovala koláče vo forme tyčiniek, ako napríklad tyčinky. Teraz padá do hrnca dekorácie! Jeho cieľ: dokázať nám, že vštepovanie nezvyčajného a hravého dotyku doma je hračka ... Zostáva vidieť, či si tento zábavný trend osvojíme pomocou pravých bagiet alebo domáceho človeka.

Tyčinky Mikado sa presmerovali na dekoratívne skladovanie

Po prvé, existujú skutočné Mikado prútiky. Tie, ktoré sme našli v kartónovej krabici namontovanej v podkroví alebo v hromade hier, ktoré batoľatá vyrastali, už viac nechcú. Nápad? Recyklujte ich. Ako? Ich použitie na naplnenie tuhej nádoby. Pretože akonáhle je dobre na sklade, stáva sa neobvyklým skladovacím priestorom, v ktorom zostávajú nože a nádoby na pestovanie rastlín, iba ak ste v kuchyni, kefy a ceruzky na líčenie, ak ste v kúpeľňa, nožnice a perá, ak ste v kancelárii, listy a pohľadnice, ak ste pri vchode! Je to elegantné, praktické a lacné!

Tyčinky Mikado XXL sa presmerovali do dekoratívnych doplnkov

Ďalším trikom, ktorý odhalí dekoratívny potenciál hry Mikado, je kúpiť ju vo formáte XXL. Prečo? Pretože si zachováva všetku svoju autentickosť a pretože jej dvojnásobný objem nás uisťuje, že bude zakaždým zaznamenaný. Pokiaľ ide o inscenovanie, niekoľko možností. Najprv v detskej izbe. Tu neváhame opierať sa o stenu alebo ju umiestniť do príliš malého kontajnera (aby hra zostala v popredí). Pre dospelých sme sa rozhodli prebudiť detskú dušu dekoru s malými dotykmi. Myšlienka: zoskupiť celú súpravu tak, aby sa všetky jeho paličky zviazali dokopy tak, že keď pustia, stoja samy o sebe, akoby to bola banda pšeničných uší. Výsledok je čisto dekoratívny v obývacej izbe alebo v jedálni a stáva sa praktickým v spálni a vo vchode ... za predpokladu, že paličky sú viac ako XXL, ale v ľudskom meradle. V takom prípade sa táto zostava stane atypickým stojanom na kabáty na klobúky, šály a bundy; alebo osobitnú šatňu pre náhrdelníky, šatky a opasky. Geniálne, však?

Mikado sa drží ako inšpirácia pre dekoratívne dekorácie

Doma je ľahké objekt sami vylepšiť a priamo sa inšpirovať Mikadoovou hrou. Stačí si vybrať tenkú a podlhovastú podperu pre stranu „bagety“ a maľovať rôzne farebné pásy, modré, biele, žlté, zelené, červené alebo čierne tak, aby okolo podložky tvorili malé kruhy. , Pretože v skutočnej hre tieto viac alebo menej rozmiestnené pruhy neprinášajú rovnaký počet bodov, takže sa stali jednou z jeho hlavných charakteristík! Potrebujete príklad? Prispôsobenie 4 stolov jedálenského stola pomocou farby a maliarskej pásky (na vymedzenie hrúbky prúžkov) alebo kolekcie čínskych paličiek od klasického po zábavu a neobvyklé. Pozor, maximálny štylizovaný výsledok je zaručený! Inšpirácia pre trend „Mikado“ začína už teraz! Naše praktické videá do detských spální