Informácie

Ako si vybrať kreslo z malého priestoru?

Ako si vybrať kreslo z malého priestoru?

Chcete kreslo, ale nemáte na to veľa priestoru? Neprepadajte panike, malé priestory majú tiež právo na pekné kreslo, ak si ho vyberiete dobre. Tu je niekoľko užitočných rád, ktoré vám pomôžu pri výbere modelu.

Výber tvaru kresla

Pri výbere stoličky musíte predovšetkým preukázať zdravý rozum! Ak vám chýba priestor, musíte bezpodmienečne objemné stoličky. Medzi malými kreslami sa môžete bez váhania obracať na kreslá kabriolet, malé a rafinované alebo dokonca na ropucha kreslá, ktoré nemajú takmer žiadne opierky rúk. Vo všeobecnosti uprednostňujte modely kresiel, ktorých lakťové opierky nie sú príliš široké, aby sa predišlo príliš veľkému priestoru a maximalizovala sa veľkosť sedadla, a teda vaše pohodlie.

Výber dekorácie kresla

V malom priestore by stolička nemala nielen zaberať príliš veľa miesta, ale tiež by nemala vizuálne preťažovať miestnosť. Buďte teda chytrí a rozhodnite sa pre elegantný model, ktorý bude vyzerať menej objemne. Môžete sa tiež spoľahnúť na pevné textílie, ktoré budú diskrétnejšie ako vzory a ponúknu vám menej vizuálne objemný vzhľad. Ak si chcete dať vzory, vyberte si vzory v tóne podľa tónu alebo v odtieňoch farby, aby fantázia zostala triezvy. Nakoniec malý tip, vyberte si stojaci model tak, aby stolička vyzerala ľahšie! Nájdete tu napríklad škandinávske kreslá, ktoré sú pre elegantný vzhľad upevnené na kovových alebo drevených nohách. Naše praktické dekoratívne videá