Dlaždice sa hrajú s grafickými vzormi

Dlaždice sa hrajú s grafickými vzormi


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Od kúpeľne po kuchyňu cez obývaciu izbu je dlažba jednou z ozdobných hviezd. Je k dispozícii v nespočetných farbách a je tiež ozdobený grafickými vzormi pre väčšiu modernitu. Ak sa čierna a biela šachovnica vráti do platnosti, ďalšie serigrafické dekorácie majú čo zviesť, či už na podlahe, na stene alebo na kuchynskej linke.

Veľký návrat mozaiky

Predchádzajúce obdobia predpokladali návrat grafiky z hľadiska interiérového dizajnu. Je preto celkom prirodzené, že obklady sú obohatené o vzory, ktoré dokážu rozpútať príliš klasickú atmosféru, ktorá niekedy nie je úplne fantastická. Nevyhnutné, ak chcete vytvoriť štýl dizajnu, obklady grafickými vzormi prerušujú každú miestnosť v dome.
Skutočné pozvanie na cestovanie, mozaikové obklady umožňujú všetkým odvážnym vďaka bohatosti odtieňov, v ktorých sú dostupné. Mozaika je skutočne široko prítomná v obydliach a palácoch Maghrebu. Inšpiráciu môžeme bez obmedzení čerpať aj z divov vystavených v Národnom múzeu Bardo, ktoré sa nachádza pár krokov od Tunisu. V jedinom vzore, vlysoch alebo vo väčšej miere klesá, až kým nedosiahne celkový vzhľad, mozaika dodáva dekorácii veľa osobnosti a umožňuje manželstvo luxusných farieb.

Vzorované dlaždice v kuchyni

Kuchyňa je obzvlášť vhodná na obklady. Od formátu XXL po minimalistické dlaždice ide čokoľvek. Ditto pre farby, od svetlých po tmavé a povrchové úpravy od matných po lesklé. Nový trend spočíva vo vyvolaní parížskeho metra. V šumivej čiernej farbe dlaždice pôsobia kontrastne proti červenej a bielej farbe. Dajte voľnú ruku svojej kreativite: vkladáme psychedelické vzory, aby sme si dovolili odvážny dotyk, alebo veľmi módne dlaždice s kvetinovou potlačou a roztavenými tónmi pre malý český prízvuk. Pracovná plocha, krivka a podlaha môžu hrať kartu grafického motívu jednotne, ale my sa staráme o harmóniu celku rovnako, ako to už robíme s farbami.

Nechajte sa inšpirovať tvorcami

Z inšpirácie? Venovaním trochu času objaveniu kolekcií dlaždíc s grafickými vzormi od dizajnéra Anne-Marie Falletta získame veľa nápadov. Tento interiérový dizajnér, ktorý sa narodil v Alžíri, je pôvodom zbierky viac ako tristo modelov obkladačiek s originálnymi vzormi. Jej kultúra ju prirodzene tlačí k mozaike, ale nielen preto, že dlhujeme jej variácie súčasných vzorov, v ktorých má geometria spojená so súčasnými farbami dominantné miesto.

Materiálové efektové dlaždice pre vzory tón-na-tón

Vzory dlaždíc môžu byť tiež spôsobené účinkami materiálov. To je spôsob, ako súčasné dlaždice vytvárajú ilúziu grafiky tón-na-tóne, tak na podlahe, ako aj na stenách. Dlaždice s mramorovým vzhľadom, kožou, kameňom, betónom, drevom a mnohými ďalšími: všetko môže vylepšiť dekor, či už chcete vytvoriť rustikálny, dizajnový alebo priemyselný štýl.Komentáre:

 1. Bartleah

  I know how to do ...

 2. Kaganris

  Bravo, your useful idea

 3. Oxnaleah

  It is better if you write about what you know for sure and have tried it on your own experience, otherwise you are pouring water that is meaningless in essence

 4. Faulmaran

  Please, tell in more detail.

 5. Hanson

  Ospravedlňujem sa, že zasahujem... Poznám túto situáciu. Poďme diskutovať.

 6. Oszkar

  úžasne užitočná frázaNapíšte správu