Články

Athen: ultra výkonný tyčový vysávač od spoločnosti Hoover

Athen: ultra výkonný tyčový vysávač od spoločnosti Hoover

Neváhate si kúpiť vysávač tyčiniek kvôli svojej sile? Neprepadajte panike, Hoover teraz ponúka tyčový vysávač, ktorý má všetko, čo je skutočným vysávačom. Niečo, čo kombinuje dizajn, praktickosť a výkon. Hovoríme vám všetko o tomto novom diela!

Výkonný vysávač ...

Athen je posledným prírastkom do vysávačov Hoover. A ak je jeho silueta dosť tenká, tak jej chýba aj sila! V skutočnosti je to dnes najvýkonnejší bezdrôtový vysávač vo svojej triede vďaka 30 V, ktoré sú kombinované s cyklonickou technológiou. Má všetko skutočný vysávač. A aby sme vám ponúkli ideálny sací zážitok, má tiež najväčšiu autonómiu na trhu, aby bolo možné vykonať 60 minút čistenia naraz. Tyčový vysávač je preto vhodný aj na veľké povrchy, pretože nebude potrebné dobíjať zariadenie medzi dvoma miestnosťami!

... Ktorý si zachováva praktickosť vysávačov metiel

A všetka táto sila je spojená aj so všetkými výhodami tyčinkového vysávača! Athen je skutočne akumulátorový, nabíjateľný a bez vakov, ktorý zaručuje veľkú flexibilitu pri používaní. Je tiež navrhnutý pre všetky typy podláh vďaka trom režimom: podlaha pre podlahu, koberec pre koberce a koberce a turbo pre miesta vyžadujúce viac energie. Prakticky je tiež ľahké manipulovať a stojí vzpriamene jednoducho vďaka polohe „parkovanie“. Plus: žiadne ďalšie nabíjacie základne, pretože sa tento vysávač nabíja ako smartphone! Cena: 199 eur> Viac informácií na www.hoover.fr