Články

Všetko pre letné šaláty!

Všetko pre letné šaláty!

Obľúbeným letným jedlom sú samozrejme letné šaláty, ktoré vnesú sviežosť do vašich dní! Aby ste v lete uspeli so všetkými šalátmi, vybavíte sa potrebným príslušenstvom tak na prípravu, ako aj na servis.

Praktické príslušenstvo k príprave

Príprava šalátu nie je raketová veda, ale je oveľa lepšia, ak ste dobre vybavení. Najdôležitejšia vec pri príprave? Omáčka! A ako pomôcku pri správnom dávkovaní každej prísady nájdete šalátové dresingy. Kontajner vám zvyčajne povie dávky, naleješ všetko dovnútra a prevádzkuješ mixér, ktorý zabezpečí konzistenciu omáčky. Neváhajte pridať do svojich fliaš s olejom a octom nalievajúce čiapky, aby bola praktickejšia. Okrem toho, ak chcete dokonale kontrolovať dávku omáčky, ošetrite sa postrekom, aby sa vaša zmes striekala na šalát. Omáčka bude dokonale rozložená a primeraná!

Servis vo veľkom štýle!

Keď je šalát hotový, musíte ho podávať svojim hosťom! Za týmto účelom si dáme na šalátové misky letné farby, ktoré vám dodajú dobrú náladu. Rozhodli sme sa pre modré, oranžové alebo ružové modely, ale aj pre nádoby s pruhmi alebo bodkami. Naše obľúbené: šalátové misky v tvare kvetov Zak Design. Samozrejme budete uvažovať o pridaní šalátových serverov do šalátovej misy. Opäť choďte na dobrú náladu s drevenými príbormi s kvetinovými vzormi alebo príbormi, ktoré vyzerajú ako črepníková rastlina, keď sa nepoužívajú!