V tomto dizajnovom salóniku: 5 nápadov na zapamätanie

V tomto dizajnovom salóniku: 5 nápadov na zapamätanie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dizajnérske salóny nás vysnívajú na lesklom papieri, ale nie vždy je ľahké odvážiť sa tento štýl doma. S niekoľkými nápadmi, ktoré sa dajú ľahko reprodukovať, však môžete veľmi dobre transformovať svoju hlavnú obývaciu izbu na moderný a elegantný priestor. Tento týždeň sme sa zamerali na túto predstavu, ktorú si predstavil Flamant, a uvideli 5 dekoratívnych tipov. Dešifrovanie.

Idea č. 1: Vyberte si bielu pohovku

V salóniku s dizajnovým vzhľadom je dôležité uprednostňovať triezve farby. Takže si vyberiete pohovku čiernobielo a jednoduchými čiarami. Aby neprinieslo chlad v miestnosti, uprednostňujeme textilné modely, teplejšie ... zvlášť, keď pridáme niekoľko vankúšov.
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 2: Vyberte značkové závesné svetlá

Výber závesných svetiel je nevyhnutný v obývacej izbe v dizajnérskom štýle. Často sú odrazom toho, čo chcete do miestnosti priniesť, takže dávajte pozor, aby ste ich nezanedbali. Milujeme tento prepracovaný model, ktorý je exponovaný v pôvodnom triu, pretože nie je umiestnený nad pohovkou ani v strede miestnosti, ale diagonálne.
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 3: Vynásobte dolné tabuľky

Jednoduchý, ale veľmi dekoratívny nápad: namiesto jedného umiestnite niekoľko malých konferenčných stolíkov do stredu obývacej izby. Tento recept skvele funguje s veľmi trendovými štvorcovými drevenými stolmi a kovovými nohami. Rozmiestnené vedľa seba nesúladným spôsobom vytvárajú vzdušný nádych dekorácie.
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 4: Použite podstavec

Trendy tieto dve základne rôznych veľkostí, ktoré sú vystavené v rohu obývacej izby. Aby sme dostali dizajnovú stránku, vybrali sme ich ako drsné ako blok žuly a umiestnili sme zelené rastliny alebo lampu. Originál, však?
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 5: Vytvorte malú kancelársku plochu

Dizajn obývacej izby neznamená, že by sa všetko malo čistiť na maximum. Môžete veľmi dobre nainštalovať v malom rohu, kancelárske priestory, veľmi praktické. Ak chcete zostať v nálade miestnosti, sme si vybrali ho a jeho stoličky, z dreva a kovu. Harmónia je potom dokonalá.
Fotografický kredit: Flamant


Komentáre:

 1. Mill

  Continue as well.

 2. Efrem

  Prepáč, ale myslím, že sa mýliš. Som si istý. Navrhujem o tom diskutovať.

 3. Zulkisar

  This great phrase will come in handy.

 4. Tygobei

  Toto je vtipná veta

 5. Rod

  Skôr dobrý nápad

 6. Sakr

  Téma je podľa mňa veľmi zaujímavá. Pozývam všetkých, aby sa aktívne zapojili do diskusie.

 7. Duwayne

  Prepáčte, že vás vyrušujem.

 8. Braw)eigh

  FULL !!!Napíšte správu