V tomto dizajnovom salóniku: 5 nápadov na zapamätanie

V tomto dizajnovom salóniku: 5 nápadov na zapamätanie

Dizajnérske salóny nás vysnívajú na lesklom papieri, ale nie vždy je ľahké odvážiť sa tento štýl doma. S niekoľkými nápadmi, ktoré sa dajú ľahko reprodukovať, však môžete veľmi dobre transformovať svoju hlavnú obývaciu izbu na moderný a elegantný priestor. Tento týždeň sme sa zamerali na túto predstavu, ktorú si predstavil Flamant, a uvideli 5 dekoratívnych tipov. Dešifrovanie.

Idea č. 1: Vyberte si bielu pohovku

V salóniku s dizajnovým vzhľadom je dôležité uprednostňovať triezve farby. Takže si vyberiete pohovku čiernobielo a jednoduchými čiarami. Aby neprinieslo chlad v miestnosti, uprednostňujeme textilné modely, teplejšie ... zvlášť, keď pridáme niekoľko vankúšov.
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 2: Vyberte značkové závesné svetlá

Výber závesných svetiel je nevyhnutný v obývacej izbe v dizajnérskom štýle. Často sú odrazom toho, čo chcete do miestnosti priniesť, takže dávajte pozor, aby ste ich nezanedbali. Milujeme tento prepracovaný model, ktorý je exponovaný v pôvodnom triu, pretože nie je umiestnený nad pohovkou ani v strede miestnosti, ale diagonálne.
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 3: Vynásobte dolné tabuľky

Jednoduchý, ale veľmi dekoratívny nápad: namiesto jedného umiestnite niekoľko malých konferenčných stolíkov do stredu obývacej izby. Tento recept skvele funguje s veľmi trendovými štvorcovými drevenými stolmi a kovovými nohami. Rozmiestnené vedľa seba nesúladným spôsobom vytvárajú vzdušný nádych dekorácie.
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 4: Použite podstavec

Trendy tieto dve základne rôznych veľkostí, ktoré sú vystavené v rohu obývacej izby. Aby sme dostali dizajnovú stránku, vybrali sme ich ako drsné ako blok žuly a umiestnili sme zelené rastliny alebo lampu. Originál, však?
Fotografický kredit: Flamant

Idea č. 5: Vytvorte malú kancelársku plochu

Dizajn obývacej izby neznamená, že by sa všetko malo čistiť na maximum. Môžete veľmi dobre nainštalovať v malom rohu, kancelárske priestory, veľmi praktické. Ak chcete zostať v nálade miestnosti, sme si vybrali ho a jeho stoličky, z dreva a kovu. Harmónia je potom dokonalá.
Fotografický kredit: Flamant