Ozdobný kufor pre módne cestovanie!

Ozdobný kufor pre módne cestovanie!

Kufr, zároveň krásny, pevný a ľahký. Nie je to dekoratívny kufor, ktorý sa dá vložiť do domu! Skutočný kufor, ísť na dovolenku a víkendy. Kufr s atraktívnou estetikou, vďaka ktorej cestujete elegantne, kufor, ktorý môžete na prvý pohľad vidieť na letisku. Držte pevne, tento kufor je možno jedným zo 4 must-haves!

Deco elegantná verzia batohu

Cestovanie v batohom režime s kočovnou batožinou krajší ako tradičný batoh je možné. Túto alternatívu nám ponúkajú webová stránka Bensimon. K programu: príležitostná cestovná taška od transformovateľnej a multifunkčnej, remienok na zápästie, ramenný popruh a dve rukoväte batohu, ktoré sa zmestia do tašky, elegantný dizajn a výber trendových farieb od slivky po červenú, tmavomodrú až šedú ,

Ozdobné auto prispôsobiteľné

Ak pre vás, dekoratívny kufor rýmuje s jedným kufrom, tu je stránka, ktorá by vás mala zaujímať: mydotdrops. Koncept je jednoduchý. Najskôr si vyberieme farbu kufra (čierna, sivá alebo biela). Povrch týchto povrchov je pokrytý „malými kruhmi“, vďaka ktorým ho personalizujeme tým, že ich zafarbíme požadovanou farbou. Nápad? Ako mozaika píšte alebo kreslite, čo chceme: nadrozmerný list, vlajka Union Jack, pruhy, abstraktný alebo grafický tvar a ďalšie. Vďaka tomu ste si istí, že vaša batožina nebude vyzerať ako žiadna iná!

Šetrenie dekoru a miesta

Plne skladací kufor, ktorý pri skladovaní zaberá minimum miesta a ktorý sa navyše môže pochváliť čerstvou farbou? Túto vzácnu perlu sme našli na Lipault. Ľahký a ultraflexný materiál, ktorý sa nazýva 0% skladateľná batožina, umožňuje po vyprázdnení zabudnúť do úložného vaku. Čo sa týka farby, dve možnosti: honosná oranžová alebo morská modrá!

Módna výzdoba

Ak chcete cestovať elegantne, módy, ktorá je nami v snoch. Čo potom? Samozrejme super ženský kufor! Pri pohľade na Delsey je model so 4 kolieskami na prenášanie oblečený v ružovej farbe, božsky zladenej s naším šatníkom ... a ľahko rozpoznateľný na koberci!