Recenzia výrobcu zmrzliny Magimix Le Glacier

Recenzia výrobcu zmrzliny Magimix Le Glacier


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak je niekedy ťažké poznať ovocie a zeleninu sezóny na dosah ruky, existujú všetky rovnaké produkty, ktoré nepochybujú a ktoré sú nenapraviteľne spojené s poveternostnými podmienkami. Podobne ako v zime je v lete zrejmý ľad v lete (hoci ten má tendenciu sa šíriť v iných obdobiach). Rovnako ako ružová zmrzlina však nikdy nebola ocenená rovnako ako pod šelmou zvieraťa.

Mali by sme mať zmrzlinu doma alebo nie?

Vynára sa otázka, trochu ako každé malé zariadenie. Odpoveď je pomerne jednoduchá, či už ide o chlieb alebo cestoviny. Prinajmenšom musíte byť spotrebiteľom výrobku a robiť veci sami. Výroba domácej zmrzliny si nevyhnutne vyžaduje určitú organizáciu a čakaciu dobu: tieto obmedzenia predpokladajú, že radosť z prípravy a uspokojenie chuti predčí ľahkú kúpu priemyselnej zmrzliny. To sa týka takmer všetkých jednoúčelových domácich spotrebičov, ale pokiaľ ide o výrobcu zmrzliny, dodal by som dve podmienky: trpezlivosť a puding. Trpezlivosť, pretože zmrzlina vyžaduje veľmi dlhý čas chladenia, ktorý môže byť až 24 hodín, a puding, pretože je základom takmer všetkých zmrzlín, takže je lepšie vedieť, ako ju kontrolovať.
Aby som otestoval výrobcu zmrzliny Magimix Le Glacier, okamžite som myslel na pistáciovú zmrzlinu (recept je k dispozícii tu) nielen preto, že som si kúpil pastu z pistácií pre makaróny a bolo to nevyhnutná prísada pre tento druh zmrzliny, ale tiež preto, že je to obľúbená zmrzlina môjho manžela (ale prečo vám to hovorím?). Už s príslušenstvom na výrobu zmrzlín KitchenAid začínam ovládať tento predmet a chápem rozdiely medzi výrobcami zmrzliny dostupnými na trhu. Mali by ste vedieť, že všetci výrobcovia zmrzliny s chladičom (tí, ktorí musia pred výrobou zostať v mrazničke) pracujú na rovnakom princípe: nádrž, ktorá udržuje chlad a pádlo, ktoré pravidelne pripravuje váš prípravok. Či už výrobca zmrzliny stojí 30 alebo 100 €, princíp zostáva rovnaký. V tomto prípade sa možno pýtame, prečo za rovnaký výsledok platiť viac? Otázka je o to relevantnejšia, že výrobník zmrzliny nie je každodenným domácim spotrebičom, preto je opotrebenie menej ako v prípade iných zariadení. Venujte však pozornosť dvom prvkom: sila Magimixu je 15 W, čo je v porovnaní s ostatnými pomerne veľká sila (dôležité kritérium najmä v prípade, že vytvárate zmrzlinu s kúskami), a kvalita čepele a čepele. os. Kvalita čepele na výrobu zmrzliny Magimix som zistila v porovnaní s kuchyňou KitchenAid trochu nízka. Čepeľ Magimix je pomerne flexibilná a jemná, takže sa môže zlomiť a zistil som, že z hľadiska pevnosti to bolo blízko spodnej čepele na výrobu zmrzliny. Myslím si však, že je to veľmi dôležitá skutočnosť, že čepeľ Magimix je náhradný diel, ktorý sa dá nájsť veľmi ľahko a stojí iba 8 eur. Na porovnanie, iní výrobcovia zmrzliny, dokonca ani veľké značky, neponúkajú čepele v náhradných dieloch, aspoň nie tak ľahko (pokiaľ ide o prvé cenové značky, o tom ani nepremýšľajte). V prospech Magimixu hrá tiež životnosť jeho prístroja Le Glacier, ktorý existuje už niekoľko rokov, takže môžeme predpokladať, že čepeľ bude ľahko vymeniteľná v prípade zlomenia, a to dokonca aj za 10 rokov.
Chcel by som pridať ďalšie dva dobré body v prospech tohto výrobcu zmrzliny. Aj keď sa detaily môžu zdať povrchové, oceňujeme, že farby ponúkané pre tohto výrobcu zmrzliny sú k dispozícii v ružovej, ale aj červenej, modrej, fialovej, bielej a chrómovej farbe. Pretože toto nie je zariadenie, ktoré zostáva po celý rok na pracovnej ploche, môžete sa odvážiť vznešenými farbami, ktoré dobre zodpovedajú letnému duchu špecifickému pre zmrzliny a sorbety. Nakoniec som sa zmienil o hluku motora, ktorý je dosť tichý a nespôsobuje nepríjemnosť, pretože výrobník zmrzliny musí bežať nepretržite medzi 20 a 30 minútami. Takže môžete zostať vo vašej kuchyni bez obťažovania hlukom, ktorý vytvára zmrzlina. Aby som to zhrnul, Magimix Le Glacier 1,5 l zmrzlina má, ako každé zariadenie, jeho vlastnosti a nedostatky.

Pozitívne body

- Pekné farby. - Výkonný a tichý motor. - Značka, ktorá zabezpečuje monitorovanie kvality.

Negatívy

- Plastová čepeľ a náprava. - Pomerne vysoká cena: okolo 90 €.

Body na zlepšenie

- pevnosť čepele. - Pridanie veka s výlevkou na uľahčenie toku prípravku do výrobníka zmrzliny.


Bezchybný výsledok!

Magimix, výrobník zmrzliny Le Glacier 1,5 litra, Rose Pitaya, 89 EURKomentáre:

 1. Philip

  very helpful thinking

 2. Mroz

  Je škoda, že teraz nemôžem vyjadriť - poponáhľam sa v práci. Vrátim sa - nevyhnutne vyjadrím názor na túto otázku.

 3. Lonnell

  I advise everyone to look

 4. Sigenert

  EPTI SPS OBROVSKÉNapíšte správu