Články

Náležitosti elegantného aperitívu

Náležitosti elegantného aperitívu

Pre aperitívu hodného mena zabudneme na plastové platne a poháre, aby sme vytvorili veľmi elegantnú atmosféru! Potom si obliekame značkové doplnky a krásne jedlá. Tu je niekoľko tipov na usporiadanie aperitívu, ktorý ohromí vašich hostí.

Dizajn pri stole aperitívu

Aperitív nie je taký, aký bol! Dnes je to takmer plnohodnotné jedlo, najmä s aperitívmi, ktoré namiesto večere nahrádzajú večeru. Je preto prirodzené, že pre aperitív nachádzame veľmi inovatívne dizajnérske kúsky. Existujú napríklad šálky na pripevnenie na fľašu vína alebo podnosy, ktoré prezentujú veľmi dekoratívnym spôsobom šálky na občerstvenie. Náš tip na vytvorenie elegantnej a slávnostnej atmosféry: môžete sa tiež rozhodnúť pre svetlé tácky a dať pár koktailov v tvare diamantu do koktailov.

Potraviny pre elegantný aperitív

Nakoniec, keďže aperitív má tendenciu byť skutočným jedlom, prispôsobujeme to, čo podávame našim hosťom. Spravte verríny, lyžice a iné komplikované predjedlá. Aby ste to všetko obslúžili, nájdete dokonale spárované jedlá s malými nádobami, ktoré vám umožňujú predstaviť celok. Rôzne verríny sa dajú umiestniť aj na krásne prezentačné dosky. Ak chcete zahryznúť niektoré drobné štvorčeky, uprednostnite napríklad bambusové palice, aby vášmu stolu priniesli ekologický nádych. Objavte náš výber príslušenstva pre elegantný aperitív. ID videa = "0" /