Podrobne

Nezvyčajné: guľovitá vaňa

Nezvyčajné: guľovitá vaňa

Kým sa kúpeľňa mení, dizajnéri súťažia v kreativite o vymyslenie toho, čo bude zajtrajším vybavením. Ruský dizajnér Alexander Zhukovsky ponúka projekt kúpeľne / vane v tvare gule. Úžasný projekt, ktorý vás pozývame objavovať!

Nová vízia do kúpeľne

Alexander Zhukovsky začal z pozorovania, že kúpeľňa bola v úplnom vývoji a že dnes nemala iba účel úžitku, ale tiež sa k nášmu blahu prikladala najmä relaxáciou. Podľa neho teraz v kúpeľni čaká viac a chceme, aby zohral dôležitejšiu úlohu, než to, že nám umožňuje čistiť si zuby alebo sa osprchovať.

Projekt, ktorý uspokojuje nové potreby

Z jeho pozorovania si dizajnér predstavil kúpeľňový projekt, ktorý je v skutočnosti guľovou vaňou nazývanou Bathsphere. Má v úmysle nájsť bublinu komfortu, musí sa správať ako vzduchová komora, ktorá uľahčuje prechod z pokoja domu do moderného sveta a naopak. Bathsphere nás teda pripravuje na začatie dňa, ale aj na spánok, keď príde večer. Konkrétne je kúpeľnou sférou koncept priestoru v priestore, kde sa môžu všetci stretnúť. Vo vnútri zavesenej a priehľadnej gule môžeme spolupracovať na jej nálade simuláciou dažďa, zmenou teploty gule, vlhkosti, svetla, zvukov a dokonca aj vôní. Stručne povedané, tento koncept je určený na splnenie vašich potrieb s cieľom obnoviť rovnováhu po náročnom dni alebo vás dostať hladko do vášho dňa. > Viac informácií na aizzz.com