Ľahká doska za nízku cenu

Ľahká doska za nízku cenu

Ľahko si osvojíte trend svetelných obrázkov doma. Čo potrebujete: nástenný držiak, girlanda alebo ľahká páska a lepiaca pištoľ. Zostáva určiť požadovaný efekt, svetlo vonku alebo vo vnútri obrazu ...

Možnosť č. 1: svetelná doska pri kontúrach

Prvá možnosť: zosvetlite obrysy maľby. Ak ide o umelecké dielo, magická zložka je nalepená na jeho ráme (aby sa zabránilo akémukoľvek priamemu kontaktu s plátnom), svetelná stuha. Ak ide o iný typ podpory (tabuľa alebo bridlica na prispôsobenie plsti alebo kriedy, magnetická tabuľa na prispôsobenie pohľadniciam, stránkam časopisov atď.), Nalepte pásku bez problém v kontúrach. A to stačí na to, aby ste na obraz pritiahli všetky oči! Alebo ako osvetľovať výzdobu stien vo veľkom štýle.

Možnosť č. 2: svetelná tabuľa podľa obsahu

Druhá možnosť: osvetlite štartovaciu tabuľku osvetlením jej obsahu. Ale nie všetok obsah! Pretože tu ide o zvýraznenie detailov alebo niekoľkých konkrétnych prvkov. Napríklad, v zadnej časti maľby pre deti, prilepíme svetelný girlanda na úroveň slnka alebo hlavnú postavu, aby sme ich vyniesli a získali tak originálne nočné svetlo. Na zadnej strane maľby v štýle v New Yorku je medzi budovami rozdelená ilúzia, že sú osvetlené mestské apartmány, ktoré nikdy nespia. Elegantné, však?