Actifry Essential fritéza recenzia: Len základy!

Actifry Essential fritéza recenzia: Len základy!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V sérii “I-chcem-to-jesť-no-hranolky-all-the-deň, ale nie-get-k-hmotnostný „Žiadam dnes o Actifry Essential, posledný Actifry, ktorý začala skupina Seb. Táto Actifry má originalitu, že je podstatou, povedzme o systéme Actifry, systéme - pripomínam -, ktorý kombinuje horúci vzduch a miešacie lopatky na varenie s minimom oleja. Pred nejakým časom som testoval ekvivalentnú technológiu v spoločnosti Philips so správou: 750283 Airfryer a ja sme vyjadrili svoje nadšenie pre tento spôsob varenia. Uistil som sa, že s Actifry to bolo iné. Preto som bol vo veľkom zhone, aby som mohol porovnávať.
Môžete sa narodiť uprostred chmeľového poľa a vychutnať si bezolejové hranolky?

Koniec obvyklých obmedzení s fritézou

Na strane (veľkých) výhod navrhujme udržiavanie Actifry, alebo skôr povedané jeho neudržiavanie. V boji medzi Actifry a tradičným fritézom som bez váhania udelil prvú cenu Actifry. Viac objektov cracras na manipuláciu, viac oleja na filtrovanie, viac nádob na návrat do recyklačného centra, s Actifry stačí rozobrať a vložiť všetko do stroja, hoci vo všeobecnosti stačí zdvih vlhkej handričky. Za takýchto podmienok sa hranolky stávajú takmer potešením, a to tým skôr, že sa človek nemusí báť verdiktu stupnice.

Čas čakať

Naplánujte si však dosť široký časový úsek, pretože herečka si vyžaduje čas. Napríklad, nechajte zmrazené hranolky 30 minút. Preto je potrebné naplánovať váš pohyb a neohlásiť hranolky deťom bez toho, aby ste najskôr uviedli svoj Actifry pred 25 minútami. Medzitým naplánujte aj inú činnosť, ak je to možné, mimo kuchyne, pretože hluk stroja určite zamení viac ako jednu. Priatelia, ktorí milujú hudbu, sa zdržali hlasovania.

A čo chuť?

Pre dievča vyrastané v ducasses uprostred Flámska je pozorovanie jasné. Keď ideme z hovädzej bielej ako doma Nic-of-all-or-takmer, či sú hranolky čerstvé alebo mrazené , je to pre mňa nevyhnutné. Testovaním Actifry si uvedomujem, že celý bod vyprážania sa nenachádza v zemiakoch, ale v tukoch, ktoré ho obklopujú a obalujú, čo umožňuje sledovať jemný prechod pozdĺž nich. pažerák. Takže to všetko je predovšetkým otázkou vkusu. Nazveš to hranolky, nie ja. Zistíte, že tieto hranolky nespôsobujú tuky, radšej by som veľmi šťavnaté paradajky a veľmi tučné hranolky, ale menej často ... A potom by sme to mali úprimne nazvať fritézy? Aj pri kontrole na stránke Seb som si všimol, že Actifry sú dobre prezentované, okrem fritézy. Seb teda implicitne uznáva, že produkt je iný a okrem toho nemôžeme presne robiť to isté s výrobkom Actifry alebo tradičným fritézou. Napríklad nie je možné pripraviť tempuru alebo iný prípravok s mierne tekutým cestom.

Verdikt

Ale čo Actifry Essential, ktoré druhý Actifry nemá? Presne tak Actifry Essential nemá nič, to znamená, že je spokojný s holým minimom, ako som už spomenul v správach: 735269 môj článok o jeho vydaní. Myšlienka Sebu je nepochybne ponúknuť Actifry za dostupnejšiu cenu ako ostatní, pretože je na stránkach značky vyhlásená za 149.99 €, bohužiaľ, produkt, ktorý už má niekoľko rokov, nájdeme viac modelov staré za rovnakú cenu, ale s mnohými ďalšími funkciami (programovanie, časovač, priehľadný kryt alebo rukoväť), ktoré nehrajú v prospech Essential. Seb, Actifry Essential Fryer, 3000 000 FZ, 149,99 €Komentáre:

 1. Vora

  Absolútne s vami súhlasí. V tomto je niečo vynikajúce myslenie.

 2. Felton

  But today I'm not rushing at all, I lost in the casino and forgot my umbrella in the taxi :) nothing will break through

 3. Dar

  Prepáčte, že som vás prerušil, chcel som tiež vyjadriť svoj názor.

 4. Sewald

  Skúste hľadať odpoveď na svoju otázku na google.comNapíšte správu