Aké farby zodpovedajú výzdobe recyklovaného liehu?

Aké farby zodpovedajú výzdobe recyklovaného liehu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete loviť a zotavovať sa, je nepochybné, že váš interiér je obnovený z ducha. “ Keď sa však nábytok nezhoduje a štýly sa kombinujú, nie je vždy známe, na ktoré farby sa má obrátiť celková atmosféra. Preto vám ponúkame niekoľko rád, ako zosúladiť farby a harmonizovať svoje izby.

Blší trhový duch

Ak ste zvyknutí na starožitný nábytok, váš interiér je skôr blší trh s nábytkom, ktorý už dobre prežil a ktorý nesie určitú históriu. Atmosféra blšího trhu je vhodná pre mnoho farieb. Oceníme všetky prírodné farby, ktoré zopakujú farbu dreva. Preto sa môžete rozhodnúť pre béžovú, šnúrku, taupu, ale aj veľa odtieňov hnedej, ktoré vám ponúknu teplý interiér a zdôraznia váš nábytok. Ak chcete priniesť farbu, môžete stávkovať na dotyk červenej farby na výzdobu alebo na časť steny zvolením stlmenej červenej farby. Červená ponúkne vašej zachránenej dekorácii elegantnú krajinu a bude dobre ladiť s odtieňmi béžovej.

Obnovený duch a prispôsobenie

Rekuperácia je pre vás predovšetkým príbehom prispôsobenia a neváhajte zmeniť stoličku na nočný stolík alebo paletu na konferenčný stolík. Vaše heslo: nič sa nestratí, všetko sa zmení! Výsledkom je, že váš interiér je eklektický mix farieb nábytku aj štýlov. Zrazu, aby ste harmonizovali každý kus nábytku vo svojej izbe, musíte staviť na farbu, ktorú budete aplikovať na všetok nábytok a na ktorú si vyzdvihnete nádych dekorácie. Ak na maľovanie nábytku často používate farbu, môžete ho použiť na stenách v rovnakom odtieni alebo v monochromatickom režime. Pamätajte, že prírodné farby fungujú dobre a poskytujú neutrálne pozadie, keď je nábytok dostatočne pevný. Môžete dokonca staviť na biele steny, ak váš nábytok vykazuje silné farby.

Duch obnovený na ekologickej poznámke

Aby ste to dosiahli, je to predovšetkým otázka ekológie. Oceňujete nábytok, ktorého suroviny už boli použité. Máte teda obálku vyrobenú zo starých džínsov, kvetináč vyrobený z regenerovaných pneumatík a koše vyrobené z telefónneho drôtu. Atmosféra je eklektická a originálna, a preto si môžete dovoliť pestré farby. Aby sme si spomenuli na koncept ekológie, prečo staviť na jeden z mnohých odtieňov zelenej? Od tomel po zelenú trávu nevyhnutne nájdete svoje šťastie. Červená a žltá môžu tiež vytvoriť originálnu a veselú atmosféru, ktorá zvýrazní váš pomerne tmavý nábytok. Ak však chcete viac upokojujúci interiér, obráťte sa na farby, ktoré evokujú Zem, sústredením sa na rôzne odtiene hnedej a vytvorte monochromatický obal, ktorý ponúka pokojné prostredie.


Komentáre:

 1. Derrian

  Absolútny súhlas s tebou. Nápad je výborný, súhlasíte.

 2. Khnemu

  I about it still heard nothing

 3. Aldwine

  In my opinion you are wrong. Zadajte, budeme diskutovať. Napíš mi v PM.

 4. Rayder

  Zaujímavý článok, rešpekt autorovi

 5. Bragrel

  Sorry, but I need something completely different. Kto iný môže navrhnúť?

 6. Rainan

  Hmm... sedím tu a rozmýšľam... Neznášam RSS, ale chcel som sa prihlásiť na odber...Napíšte správu