Mužský štýl v 4 vzoroch

Mužský štýl v 4 vzoroch

Skutočný trend v dome, mužský štýl sa zmocňuje všetkých izieb v dome vďaka svojej elegantnej a útulnej atmosfére. A aby ste tento štýl priniesli do svojho domova, existujú určité dôvody, aby ste vám ponúkli naliehavo. Ukazujeme vám 4, z ktorých si môžete bez váhania vybrať.

Knihy v štýle knižnice

Keď si predstavíte dom mužov, ako vidíte vo filmoch, vždy existuje miestnosť, kancelária aj kabinet, kde pán odchádza do práce a premýšľa. Všeobecne je táto miestnosť pokrytá knihami s krásnymi hranami, a preto je ťažké si takúto knižnicu dovoliť. Riešenie? Vsádzajte na tapetu trompe l'oeil, ktorá napodobňuje knižnicu starých kníh.

Tweed je veľmi módny

S motívom tváre je to absolútna elegancia. Viete, toto je textília z vlnenej priadze, ktorú používame na plášte a obleky. Pánska tkanina par excellence, je vystavená na pohovkách a vankúšoch, aby poskytla príjemnú a odlišnú atmosféru. A on tiež existuje v trompe l'oeil na tapete.

Dlaždice tvoria show

Obklady škótskeho štýlu nezaručujú mužský štýl, presnejšie pec jeho pánov. Anglický štýl sa potom usadí v dome s tartanom ako motív voľby pre teplý interiér, kde je dobré stretnúť sa.

Kapitány sú všetky dobré

Na ozdobu nehovoríme o kapitáloch! Naopak, sú ideálne pre mužský dotyk dekorácie, či už pomocou čelného panelu alebo pohovky Chesterfield, ktorá ponúka skutočný anglický klubový vzhľad.