Trend: sklenený strešný boom

Trend: sklenený strešný boom

Po úplne otvorených priestoroch sa trend zmení na vymedzenie priestorov, ktoré úplne nerozdeľujú miestnosti. Riešenie: vyberte si ochranný kryt, ktorý uzavrie miestnosti a zároveň nechá pohľad a tým aj svetlo prechádza. Priblížte tento veľmi dekoratívny tip.

Loftový trend ako inšpirácia

Je to predovšetkým trend podkrovia, ktorý zvrhol priečky, a teraz je to tiež ten, ktorý uzatvára priestory. Tentoraz nás inšpirujú okná umelcov, ktoré nám umožňujú optimalizovať svetlo v priestore. Doma teraz chceme, aby kuchyňa zostala otvorená pre obývaciu izbu, ale už nechceme, aby sa zmiešali vône a aby obývacia izba znásobila svoje činnosti. Sklenená strecha sa tiež javí ako najlepšie riešenie na udržanie príjemného ducha otvorených priestorov a zároveň na zlepšenie súkromia každého priestoru. Dobrou správou je, že toto riešenie dodáva vášmu interiéru veľa charakteru.

Štandardné alebo šité na mieru

Ak chcete integrovať vrchlík do svojho interiéru, máte teraz dve možnosti. Ak je váš projekt špecifický a chcete, aby sa o všetko postaral zmluvný partner, najlepšie je staviť na mieru šité na mieru, aj keď to môže byť drahé v závislosti od vášho pracovného projektu. Okrem toho sú dnes k dispozícii aj štandardné baldachýny, ktoré sa inštalujú, aby sa znížili náklady vo Verrière Atelier d'Artiste. Vrchlík sa potom dodáva pripravený na inštaláciu so všetkými otvormi a výrezmi vytvorenými počas výroby. Potom počítejte od 680 eur za jeden baldachýn s výškou 1,20 m. > Viac informácií na www.verriere-atelier-artiste.com