Podrobne

Na toalete fúka škandinávsky štýl

Na toalete fúka škandinávsky štýl

Škandinávsky štýl je v dome veľmi trendy! A ak sme skôr zvyknutí na inštaláciu v obývacej izbe, prečo nevykonávať naše dekoratívne túžby na toaletách? Škandinávsky štýl, ktorý sa ľahko žije, sa hodí najmä do tejto malej miestnosti.

Čistá atmosféra

Kľúčom k škandinávskemu interiéru je byť dostatočne čistý na to, aby bol veľmi funkčný a ľahký na život. Takže na toaletách, kde je priestor skutočne obmedzený, zahráme kartičku paredu do extrému inštaláciou WC s veľmi dizajnovými líniami a bez ozdôb. Celá miestnosť zostane jednoduchá. Môžeme nechať steny biele, aby sme ponúkli lepší jas, ale môžeme sa tiež rozhodnúť pre jemnejšie prírodné farby, ako je béžová alebo taupe. A ak si chcete zahrať s niekoľkými vzormi, umiestnite tapetu s geometrickými vzormi, ale v diskrétnych farbách na stenu otočenú k dverám.

Dobre vybrané príslušenstvo

Pokiaľ ide o príslušenstvo, vyberiete si niekoľko, ale vyberiete si ich dobre. V skutočnosti si vyberiete náležitosti, menovite kefu a zásobník toaletného papiera. Potom môžete staviť na biele a dizajnérske modely, ľahké drevené modely alebo modely, ktoré ich kombinujú, aby do vášho priestoru prenikli škandinávsku atmosféru. Ak chcete ozdobiť doplnkami, môžete tiež vsadiť na jeden alebo dva drevené alebo ratanové koše na uloženie niektorých časopisov vo veľkom štýle. Získate dizajnovú dekoráciu, jasnú a hrejivú!