Nízke ceny na Deň otcov

Nízke ceny na Deň otcov

Aby ste svojho otca potešili na Deň otcov 16. júna, nemusíte sa ničiť! Odhalili sme vám nízke ceny, ktoré nie sú vôbec lacné, aby ste zapôsobili na svojho otca.

Poháre na víno

Ak je váš otec milenec vína, vie, že to nie je len fľaša, ktorá sa počíta! A v tomto prípade krásne poháre prispôsobené na ochutnávku každého vína ho nepochybne veľmi potešia. Dobrou správou pre vás je, že rozpočet na tento darček je dokonale prispôsobivý. V skutočnosti existujú poháre vo všetkých cenových reláciách a dokonca aj prvé ceny majú malý účinok. Je len na vás, aby ste zistili, či mu chcete ponúknuť kompletnú súpravu pohára za rozumnú cenu, alebo či dávate prednosť staveniu iba na dve, ale drahšie poháre. Pomyslite tiež na všetko príslušenstvo okolo vína: karafu, vývrtku, držiak na fľašu ...

High-tech dary

Technológia často fascinuje oteckov. Takže na Deň otcov ste na výber! Pri obmedzenom rozpočte utečieme z digitálnych tabliet a skôr sa budeme spoliehať na príslušenstvo, ako sú reproduktory alebo dokovacia stanica MP3, pretože ceny sú oveľa dostupnejšie. Nezabudnite tiež na budíky, ktoré sú často obohatené o funkcie gadgetov, ktoré oslovia oteckov: premietanie času na strop, dotykovú obrazovku alebo dokonca hlasové ovládanie. A ak už váš otec má digitálny tablet, existuje veľa doplnkov! Naše obľúbené? Objektívy Fish Eye upravte na iPhone alebo iPad približne za dvadsať eur.