Podrobne

Zameranie: nové kvetináče

Zameranie: nové kvetináče

Akcia Záhrady, Tuileries Garden je príležitosťou objaviť všetky nové záhradné trendy. A toto vydanie 2013, kvetináče si dali nový život so modelmi, ktoré sú praktické a originálne. Deciphering the new trend.

Hrnce pre malé priestory

Nové kvetináče reagujú na skutočný problém, ktorý sa objavuje v záhrade: otázka priestoru. Ak si chce každý užiť zábavu vonku, nie každý má priestor, ktorý chce. Výrobcovia sa preto snažia ponúknuť každému zelenú plochu. A toto vydanie bolo umiestnené pod znamením malých priestorov. Medzi novinkami sú aj hrnce, ktoré sedia na balkónoch vďaka veľmi jednoduchému upevňovaciemu systému, a ďalšie, ktoré sú inštalované medzi tyčami zvodidiel, aby sa chránili pred výhľadom a ponúkali si niektoré rastliny. Spomedzi kvetináčov, ktoré sa máme spýtať, optimalizujeme priestor ich stohovaním. Dômyselný systém tak umožňuje mať niekoľko malých rastlín v jednom a tom istom priestore. Nielen, že je to veľmi dekoratívne, ale je to aj praktické!

Hrnce menia vzhľad

Tradičné kvetináče už vo svojich plachtách nemajú vietor. Dnes urobte cestu pre novinky s kvetináčmi, ktoré hrajú kartu originality. Pre veľmi ekologickú atmosféru sú to vrecká, ktoré používame s výrobkami Bacsac. A aby sme šli ďalej v ekológii, rozhodli sme sa namiesto toho pre modely Art Terre v tvare žiaroviek, ktoré používajú recyklované materiály. Myšlienka: užívajte si prírodu a pritom ju rešpektujte, aby vydržala!