Krátko

Čo keby sa dospievajúca spálňa hrala na mini disco?

Čo keby sa dospievajúca spálňa hrala na mini disco?

V júni je slnko, leto, ale aj hudobný festival. Udalosť, ktorá by mohla inšpirovať dekoráciu ... a tínedžerov! Snívajúc o krútení sa v prvých „večeroch“, o tom, že sa stanú DJom, alebo že budú počúvať v slučke s najmodernejšou hudbou, môžu títo dávať vzduch svojej mini disco vo svojej izbe! Perfektný projekt pre dlhé dovolenky ... V každom prípade vám dávame nápady, ako dať disco vzduchu do spálne pre dospievajúcich.

Kamienky a flitre

Najprv sme scénu položili tak, že sme sa inšpirovali blingovým blingom nočných klubov. K programu: kamienky a trblietky! Uprostred stropu zaveste ozdobnú zrkadlovú guľu. A pridáme dva alebo tri vankúše oblečené v flitroch, dverovú clonu pretekajúcu honosnými pastilkami, lampu so zlatými alebo striebornými odrazmi ...

Osvetlenie strany

Osvetlenie inšpirované nočnými klubmi sa stáva slávnostným a špičkovým. Okrem zrkadlovej gule vidíme nad dverami neónovú značku, svetelný pás pod nástennými policami alebo predmet vybavený LED diódami, ktorý vytvára túto „nočnú klubovú“ atmosféru. Mali sme rozdrviť koberec Väntad LED z Ikéa, ktorý ponúka hviezdnu podlahu pre začínajúcich tanečníkov! Ďalší dekoratívny nápad? Fluorescenčné efekty, ktoré sa vytvárajú pomocou špeciálnej farby. Predtým určíme, čo bude nakreslené: číslo XXL, jedno alebo viac veľkých písmen (napríklad D.J.) alebo prúžok prechádzajúci celou časťou steny.

Hudobné doplnky

Každý hudobný fanúšik musí mať niekoľko vyhradených doplnkov. Či už sú to slúchadlá alebo stereo, CD alebo mixážny pult, nástroj alebo vinyl, to, čo potrebujete, je na javisku ! Na stenách, v vitríne, na policiach alebo na stole je dôležité, aby vynikali a plne sa podieľali na výzdobe.