Video: ako udržať rezané kvety?

Video: ako udržať rezané kvety?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ceníte si kytice kvetov a chcete ich udržať čo najdlhšie. Fernanda Voulgaropoulos, krajinárka na kasavox.com, vám poskytuje jednoduché tipy na predĺženie životnosti rezaných kvetov.

Pozrite si video: rezané kvety nechávajte dlho

Každý deň bojujeme proti šíreniu baktérií

Baktérie hrajú hlavnú úlohu pri rozklade rastlín. Na odstránenie tohto problému však existujú jednoduché kroky. Každý deň nezabudnite odrezať spodnú časť vetvičiek so skosenými nožnicami a uistite sa, že povrch pri kontakte s vodou je veľký. Potom položte kvety na rovný stôl a potom ich vložte do vázy. Odporúča sa rezať ich pod vodu, aby do tyče neprenikal vzduch. Nezabudnite každý deň odstrániť zvädnuté alebo poškodené kvety. Nenechávajte listy v ponorenej časti stonky, pretože by mohli hniť. Keď sú listy v kontakte s vodou, vedie to k množeniu baktérií: je preto potrebné zabrániť tomu, aby sa dotýkali vody vo váze.

Používame antibakteriálne produkty

Okrem týchto gest, ktoré sa majú každý deň opakovať, môžete do vody vo váze pridať aj produkty, napríklad pár kvapiek bielidla, aby bola voda čo najdlhšie čistá. Tento hrot účinne bojuje proti množeniu baktérií vo váze. Rovnakým spôsobom je aspirín veľmi dobrým antibakteriálnym prostriedkom a umožňuje dlhšie rezať kvety: stačí tesnenie hodené do vody vázy. Vaša kuchyňa je tiež plná doplnkových produktov, ktoré môžete použiť na údržbu rezaných kvetín: cukor, hrubá soľ. Teraz viete, ako udržať rezané kvety vo váze dlhšie, stačí si zvoliť metódu, ktorá vám najviac vyhovuje. Pozrite si video Uložte rezané kvety na Minutefacile.com. Produkoval Minute FacileKomentáre:

 1. Sexton

  The useful message

 2. Goltinos

  Koho sa môžem opýtať?

 3. Kajiramar

  V pohode!!! Večer sa určite pozriem

 4. Taggart

  Myslím, že dovolíš chybu. I offer to discuss it. Write to me in PM, we will handle it.

 5. Tipper

  a kde je u teba logika?Napíšte správu