Video: ošetriť oleander na podporu jeho kvitnutia

Video: ošetriť oleander na podporu jeho kvitnutia


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Potrebujete radu, ako rozvinúť kvitnutie rastlín? Jacques, odborník z Plant Clinic, vám dnes ukazuje, ako sa starať o oleander, ktorý očarí vašu záhradu v lete. Ak chcete podporiť kvitnutie vašej rastliny, riaďte sa Jacquesovou radou vo videu!

Otázka od používateľa

<< J'ai un laurier-rose qui va mal… Celui-ci est installé sur une terrasse exposée plein sud. Le problème est le suivant : avant même de fleurir, certains boutons sèchent et tombent. Je n'ai donc pas un laurier-rose très fleuri… Une solution ? >>

Pozrite si video

Vyšetrovanie a diagnostika

V lete oleandr v plnom kvete vždy rozsvieti záhradu. Chcete vedieť, ako získať čo najviac kvetov z vašej rastliny ... Na prvý pohľad sa oleandr, ktorý predstavuje užívateľ, darí dobre a zdá sa, že nepredstavuje žiadnu chorobu. Nezistil sa žiadny útok hmyzu. Rastlina však dáva veľmi málo kvetov, pretože puky sú suché a padajú skôr, ako začnú kvitnúť. Táto rastlina môže poskytnúť oveľa viac kvetov.

Niektoré odporúčania

Ak chcete podporiť kvitnutie svojho oleandra, nezabudnite ho dostatočne nakŕmiť. Tento stav je nevyhnutný, najmä ak je rastlina v kvetináči. Pôda sa musí pravidelne kompostovať. Hnojivo by malo byť bohaté na potaš, základný prvok dobrého kvitnutia. Toto hnojenie sa musí vykonať najmenej raz ročne. Rastlinu tiež pestujte vždy, keď si všimnete, že stonky vysychajú. Nezabudnite počas zimného obdobia svoj oleander riadne sklopiť, aby ste zabezpečili jeho opätovné uvedenie na jar. Vy tiež položte svoje otázky na klinike rastlín! Dozviete sa tiež, ako sa starať o višňový vavrín s čiernymi škvrnami na listoch a ako ošetriť oleandr s čiernymi škvrnami.


Video: Insideeus - Ecstasy Official Video


Komentáre:

 1. Nikolas

  everything can be

 2. Samuzshura

  Ospravedlňujem sa, tento variant mi nevyhovuje.

 3. Guktilar

  Je mi to veľmi ľúto, nič vám nepomôžem. Myslím, že nájdete správne rozhodnutie. Nezúfajte.

 4. Icnoyotl

  Oh, this is something, I recently heard about this somewhere. Your opinion has reason to be. You understand what you write about. After reading a little, I would like to know more.

 5. Vimuro

  Nie zlá téma

 6. Nilrajas

  Stunned!Napíšte správu