Podrobne

Dobrý tip: SOS moja rastlina je chorá, čo mám robiť?

Dobrý tip: SOS moja rastlina je chorá, čo mám robiť?

Môžete byť záhradník a nemáte zelený palec! Tvárou v tvár invázii vošiek, rastliny, ktorá vysychá alebo kvetov, ktoré strácajú svoju krásu, sme bezmocní. Potom objavte službu, ktorá vyhovie vašim potrebám.

Objavte rastliny doktorov

V našej sekcii odborníci zostavia videodiagnostiku rastlín, ktoré trpia. Od auskultácie po odporúčania, zistite, ako oživiť svoje rastliny alebo ako sa o ne postarať skôr, ako budú choré. Naši odborníci skúmajú a ošetrujú rododendron s perforovanými listami, fenikel, ktorý zožltne alebo bambus zarastený strednými zubami. Máte pocit, že vaša rastlina mizne pred vašimi očami? Nezabudnite a konzultujte našu sekciu!

Plant Clinic: bezplatné miesto vo vašich službách

Bojíte sa o stav vašej rastliny a neviete, čo to trpí? Navštívte webovú stránku UPJ: cliniquedesplantes.fr. Uvedením názvu vašej rastliny, jej umiestnenia vo vašej domácnosti (rastlinná náplasť, izbová rastlina, ovocný strom ...), časti rastliny, ktorá trpí (listy, kmeň, kvety, ovocie ...) a jej príznakov (zmena farby, invázia hmyz…) stránka vám poskytne úplnú diagnózu s názvom choroby a spôsobom liečby rastlín. Ak ste nenašli odpoveď, môžete prostredníctvom kontaktného formulára poslať fotografiu svojej rastliny.