Informácie

Ako si vybrať môj letný pléd?

Ako si vybrať môj letný pléd?

Už žiadne plédy vo faux kožušine, vlne alebo fleece! Túto stránku sme skutočne obrátili v zime, aby jar mohla vstúpiť do interiéru obývacej izby. A práve svetlé látky prevzali do našej pohovky mäkkosť. Urobte pôdu pre pekné deky z bavlny a ľanu, s letnými vzormi a sviežimi farbami. Ak sa chcete vyhnúť chybám, postupujte podľa pokynov ...

Ľan alebo bavlna?

Ľahká tkanina na pohovke áno, ale ktorá? V tejto sezóne sa naše srdce húpa medzi pekne vypraným plátenným plátnom alebo vysoko zafarbeným bavlneným modelom. V našich interiéroch je už nejaký čas trendy, bielizeň už nie je pozývaná iba v posteľnej bielizni v miestnosti, ale je na pohovke vystavená farebne alebo triezve. Jeho jedinou nevýhodou je, že sa krčí pomerne rýchlo, takže ak máte radi všetko, čo je potrebné, uprednostnite model z bavlny. S prúžkami, prúžkami, pletenou čistou bavlnou je to len na vás!

Aké farby?

V tejto sezóne majú dve protiklady spoločné tituly, ktoré si musia osvojiť: pastelové farby a neónové farby. Ak máte radi mäkké a kokonálne interiéry, odporúčame vám vybrať si pléd v pastelových odtieňoch, ako je prášková ružová, bledomodrá alebo dokonca vodná zelená. Ak naopak chcete prebudiť obývaciu izbu alebo mierne fádnu pohovku, stavte viac na neónové odtiene ako ružová alebo žltá. Môžete ich tiež adoptovať pomocou grafických vzorov, ktoré sú toto leto úplne trendom.