Komentáre

Aké farby sa spájajú s žiarivkami?

Aké farby sa spájajú s žiarivkami?

Nebudeme spokojní s pastelovou paletou, ktorá pokryje náš nedostatok slnka a vitamínu C. Teraz potrebujeme vidieť život žiarenia. Skutočná podpora na oživenie dlho očakávanej letnej atmosféry, ktorá sa doteraz skrývala. Je potrebné urobiť iba jedno preventívne opatrenie: ovládajte farebný kód spojený s honosným vzhľadom, aby ste sa vyhli akejkoľvek výzdobe faux-pas.

Zvýraznenie fluorescenčného vzhľadu

Biela

„Ja, trúfam si žiariť!“. Určite by ste nemali byť chladní v očiach, aby ste dostali žiarivku z vášho interiéru. Takže ak je vaším cieľom zdôrazniť túto odvážnu a neobvyklú zaujatosť, nič také ako jej zobrazenie na bielom pozadí. Takže, ako keby to bolo maximálne jasné fotenie, uvidíme iba vybrané prvky: neónové ružové maskovacie pásky na stene, neónové modré stoličky v obývacej izbe, neónové žlté háčiky vo vchode, všetky vyskočili sme na prvý pohľad!

Čierna

Kombinácia biela / čierna rozšírila slovo, aby poskytla žiarivému vzhľadu úľavu. Na čiernom pozadí fluorescenčné prvky zase vystupujú z rámu, aby nás videli. Úplný zrak, ale menej oslepujúci zrak ako v spojení s bielou. Nie, tu vďaka svojej žiarivosti rozjasňujú temnú stranu najtemnejšej farby. Zostáva na výber, ktoré príslušenstvo sa bude podieľať na zapaľovaní dekoru: rámy, lampy, girlandy, zavesenia, koberce. Výber je mimoriadne široký ...

Na upokojenie neónového vzhľadu

Tón na tón

Aby to bolo jasnejšie ako názov, spájanie s neónovými farbami, ich rovnaká pokojná a desaturovaná farba verzie, umožňuje prijať honosný štýl so všetkou triezvosťou. Neónový ružový plagát visiaci na organdy ružovej, melónovej alebo bublinkovej stene priťahuje pozornosť, ale monopolizuje ho. Podobne fluoreskujúca zelená stolička inštalovaná v obývacej izbe s prírodnými zelenými tónmi vyniká bez zatienenia zvyšku dekoratívneho nábytku. V detskej izbe bude energia, ktorú poskytuje neónový oranžový vankúš, brilantne smerovať do okrového alebo nasturtiového prikrývky. Je to pravidlo tónu pri tóne, aj keď sa tu tóny vôbec líšia.

Šedá

Ďalšia možnosť upokojiť hru fluoreskujúceho farebného kódu: medzi bielou a čiernou. Inými slovami, osvojte si šedú farbu. Prečo? Pretože iba ak použijete neón v malých dotykoch, tento jemný, neutrálny a elegantný odtieň zakaždým upokojí vizuálnu hyperaktivitu. Alebo ako nájsť správnu rovnováhu medzi farbami často spojenými so smutnou atmosférou a odtieňmi známymi pre ich pretekanie dynamiky!

Zelená

Fluorescenčné svetlo odráža svetlo inak. Ponorený do sveta trávy a zelene neskakuje do očí, ale prirodzene sa premieša s výzdobou a dodáva mu sviatočný sviatok. Ak chcete osláviť leto „žiarivým“ životným štýlom, prečo nasledovať tento príklad našich balkónov, terás a záhrad a priradiť ho k prírodnej zelenej palete?