Nábytok Scoubidou prichádza do hry

Nábytok Scoubidou prichádza do hry


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Oceňujú ho generácie detí za vytváranie figúriek alebo predmetov, ktoré sa v našom každodennom živote znovu objavujú. Používajú sa v 50-tych rokoch na zloženie určitých kusov nábytku a nájdu v našej výzdobe legitímne miesto.

Jednoduchí synovia, ktorí vytvorili históriu

Okrem slávneho kreslených psov nie je scoubidou nič iné ako veľmi odolný živicový drôt, ktorý existuje vo farbách ako červená, neónová ružová, tráva zelená alebo citrónová žltá. Rôznymi hravými technikami pletenia je možné ponúknuť tieto dlhé vlákna, neuveriteľné a originálne tvary.

Dekorácia scoubidou nie je nová

Výzdoba sa práve hodila do 50. rokov. Pri hľadaní nových moderných materiálov, ktoré majú nahradiť drevo a textil, sa plast stal majstrom nábytku a predmetov. Stoličky, stojany na časopisy, zrkadlá, kreslá sú vyrobené z drôtu scoubidou a v domácnostiach vyvolávajú silnú reakciu.

Vítaný štýl v modernej dekorácii

S príchodom dekorácie päťdesiatych rokov je nábytok scoubidou späť v interiéri. V Maison du Monde nájdete výber farebných košov a kresiel, ktoré je možné nainštalovať na záhradu aj do obývacej izby. Použité predajné miesta tento štýl perfektne prenášajú. Zrekonštruovaní odborníci sú ako nový, keď doma nájdu druhý život.Komentáre:

  1. Athanasios

    Dobre, tento skvelý nápad musí byť zámerný

  2. Lugaidh

    Mýliš sa. Zadajte, budeme to diskutovať. Napíš mi v PM, zvládneme to.

  3. Ghiyath

    I'm sorry, but, in my opinion, they were wrong. I am able to prove it. Write to me in PM, discuss it.Napíšte správu