5 záhradníckych aplikácií, ktoré vám uľahčia život

5 záhradníckych aplikácií, ktoré vám uľahčia život

V súčasnosti máme všetci smartphone alebo tablet. Tak prečo nepoužiť tieto pripojené nástroje na záhradníctvo? Toto vám dnes ponúkame. Redakčný tím pre vás vybral 5 aplikácií pre záhradu s ľahkosťou. Kedy je najlepší čas na siatie? Ako udržiavať svoje plantáže? Kedy žať? Budete vedieť všetko!

Kalendár záhradných prác

Kalendár záhradných prác je zábavná a praktická aplikácia. Každý deň sa dozviete, čo môžete vo svojej záhrade robiť: pestovanie rastlín, zber úrody atď. Budete mať tiež prístup k cenovým ponukám a záhradníckym technikám. Väčšina aplikácií je lexikón, ktorý poskytuje množstvo užitočných informácií. Kalendár záhradných prác je jednoduchý kalendár, jeho používanie je veľmi jednoduché a každý deň ho radi navštívite.

V záhrade

Najkompletnejšia aplikácia na záhrade. Pomáha vám robiť takmer všetko: udržiavať zeleninovú škvrnu alebo ovocný sad, starať sa o kvety, stromy a kríky alebo dokonca zdobiť vašu terasu. Dozviete sa tiež, ako máte na balkóne zeleninovú škvrnu alebo ako si udržiavať úľ. Aplikácia Au Jardin ponúka aj program s výstražným systémom, ktorý vás upozorní na úlohy, ktoré sa majú vykonávať každý týždeň vo vašej záhrade.

Záhradný sprievodca

Aplikácia Záhrada Sprievodca ponúka spoločnosť Hachette. Vďaka tomu je možné udržiavať všetky vaše plantáže: kvety, rastliny, stromy, zeleninovú škvrnu atď. Viete, kedy ich vysadiť, ako sa o ne starať, kedy ich prerezávať alebo ako ich zbierať. Aplikácia Garden Guide ponúka viac ako 600 praktických listov a veľmi komplexný glosár. Na uľahčenie navigácie je integrovaný malý vyhľadávací nástroj. Nakoniec vďaka Sprievodcovi záhradou ľahko nájdete všetkých škôlky vo vašom okolí.

Moja zeleninová záplata

Aplikácia moja zeleninová záhrada je naša najobľúbenejšia. Vďaka tomu môžete pestovať a udržiavať svoje ovocie, zeleninu a dokonca aj svoje aromatické rastliny. Pre každý z vašich produktov budete mať úžitok z praktického listu, ktorý vám poskytne množstvo rád. Ak ešte nemáte zeleninovú záhradu, môžete si ju vytvoriť pomocou tipov „krok za krokom“. Ak už máte zeleninovú náplasť, môžete prispôsobiť aplikáciu tak, aby sledovala vývoj vašich rastlín.

Organická zeleninová záhrada

Dnes nás príroda priťahuje. Chceme jesť zdravo a zároveň mať ekologický prístup. Vďaka aplikácii Vegetable Garden budete vedieť, ako sa starať o svoje ovocie a zeleninu tým najzdravším spôsobom. Pre každý produkt máte kompletný hárok s informáciami o tom, kedy pestovať, ako ich udržiavať a kedy sa starať o zber. Aplikácia Vegetable Garden tiež pomáha prirodzeným spôsobom bojovať s chorobami, ktoré môžu ovplyvniť vaše plantáže.