Udalosť: Záhrady, Tuileries Garden

Udalosť: Záhrady, Tuileries Garden

Pre svoje 10. vydanie, Záhrady, záhradná záhrada víta nadšencov záhradníctva a odborníkov v oblasti okolo dvoch ústredných tém: mestské poľnohospodárstvo a ekologické poľnohospodárstvo.

Príroda v srdci Paríža

Vedieť, ako integrovať prírodu a záhradu do mestského prostredia, je aktuálny problém, na ktorom pracujú krajinári a dizajnéri. Výstava a predaj usporiadané v areáli Tuileries vám ponúkajú príležitosť objaviť najnovšie trendy v záhrade a exteriéri. Dvadsať záhrad je predstavených krajinármi. A tento rok sa osobitný dôraz kladie na terasy a balkóny. Zistite, ako zvoliť materiály a rastliny podľa vášho prostredia.

Preskúmajte úžasnú kreativitu krajinárov a dizajnérov

Rok 2013 je tiež rokom Le Nôtre. Louvre preto vzdáva poctu slávnemu kráľovi krajiny, ktorý sa narodil v Tuilériách, a vytvoril pozoruhodnú cestu z jeho rodiska do Champs-Élysées. Je to príležitosť porozumieť a znovuobjaviť prácu a presnosť Le Nôtre. Dedinka exteriérového dizajnu vám tiež ponúka jedinečnú cestu s novým moderným záhradným nábytkom a prototypmi. Objavte dizajnové objekty v prírodnom prostredí.

Priestor pre výstavy a predaj

Tento prvý júnový víkend vám stovky vystavovateľov predstaví svoje nové výrobky. Porozprávajte sa s materskými škôlkami, ktoré majú rad semien, medzi ktorými sú trvalky, ruže, bonsaje alebo orchidey, predtým, ako sa ponoríte do výzdoby svojej záhrady: nástroje (od nožníc na prerezávanie do kosačky), dekorácie (keramické hrnce, sitá, sadenice, vodné steny, sviečky, lucerny ...), doplnky, nábytok (pergoly, stoly, drevené skleníky, kuracie múčniky, vonkajšia kuchyňa ...), kníhkupectvo a dokonca aj módny butik (topánky, kabáty, šperky ...), nevyhnutne nájdete šťastie. Animácie poteší aj mladých a starých. Celková cena: 12 EUR / znížená cena: 9 EUR / dieťa zdarma do 18 rokov Piatok od 10:00 do 20:00 / sobota od 10:00 do 20:00 / nedeľa od 10:00 do 19:00. Všetky informácie nájdete na webovej stránke jardinsjardin.com