Krátko

Fotografie z dovolenky na 3 dekoratívnych doplnkoch

Fotografie z dovolenky na 3 dekoratívnych doplnkoch

Na pamätanie tých najpamätnejších momentov už fotoalbumy nestačia. Pretože niektoré zábery vynikajú z davu, zaslúžia si účasť na výzdobe domu! A nie nevyhnutne za sklom rámu. Modernejšie a prekvapivejšie sú tu 3 vysoko prispôsobiteľné ozdobné doplnky, na ktoré kladieme najkrajšie spomienky ...

Hodiny

Hodiny, ktorých ruky odovzdávajú spomienky, sa stávajú v Cadopixe! Vyberieme dizajn hodín, orežeme vybranú fotografiu, vložíme ju online a spustíme objednávku! Konkrétne, že ceny sú rozložené tak, aby sa prispôsobili všetkým rozpočtom, od 30 do 45 alebo 65 €!

Vankúše

Na pohovke nový moderný vankúš, je to on! Pripomínajúc našu poslednú dovolenku v portréte alebo na šírku, prináša prehliadke veľa dynamiky a dobrého humoru. Správny plán? Posielajte fotografie a kontaktné údaje e-mailom z aplikácie Instagram. Výsledok: vankúš 30 x 30 cm ohraničený tenkou honosnou oranžovou čiarou, všetko za menej ako 60 EUR. Veľmi šik!

Hrnčeky

Ďalší tip na zvečnenie spomienok na ozdobnom doplnku? Prezentujte ich na hrnčeky a doplňte tak náš sortiment doplnkov pre ozdobné raňajky. Naša obľúbená adresa? photobox.fr. Pretože stačí vytvoriť návrh hrnčeka online, vrátane fotografie a čakať na dodanie! Štýl tohto príslušenstva môže byť jednoduchý (iba fotografia sa objaví na bielom pozadí), tematická (rôzne vzory), farebná (vo vnútri a okolo fotografie) alebo magická (fotografia zmizne pri pití obsiahnutý v hrnku je horúci).