Komentáre

Nové trendy krytiny na terase: drevené, betónové alebo kamenné dosky

Nové trendy krytiny na terase: drevené, betónové alebo kamenné dosky

Terasa je obľúbeným miestom na príjemné posedenie. Večere, aperitívy s priateľmi, zaslúžený spánok, živé rodinné diskusie, je to miesto, kde je príjemné vydržať a mať dobrý čas. Postarajte sa o to a ponúknite podlahovú krytinu, ktorá sa ľahko inštaluje a rovnako ľahko udržuje. Objavte teraz 5 nových podlahových krytín s neuveriteľným trendom!

Dlaždice na terasu z rekonštituovaného kameňa

V tradičnejšej verzii s ľahkým použitím vyberte rekonštituované kamenné dosky. Ľahko sa inštalujú, sú zostavené ako obklady a prinášajú na terasu dekoratívneho ducha minulosti, bez akýchkoľvek obmedzení údržby. Môžu byť umiestnené priamo na zemi alebo na piesku. Ich štruktúrovaný a textúrovaný vzhľad krásne napodobňuje kameň, ktorý na terase ohromuje.

Dosky z prírodného kameňa

Dosky z prírodného kameňa, ktoré ponúknu na vašu terasu neporovnateľný oplatok, prepíšu kúzlo belgického modrého kameňa. Tento ušľachtilý materiál, ktorý pracoval od stredoveku, má tepelné, akustické a environmentálne výhody. Teraz sa stali prístupnými a predávajú sa v supermarketoch pre domácich majstrov.

Exotické drevené terasy

Teplo z dreva preberá aj terasu. Drevo je stále viac oceňovaným materiálom v krajinách severnej Európy, ako aj v horúcich a vlhkých krajinách. Vyberaný v drevinách, ako je teak alebo borovica, je rovnako odolný ako akýkoľvek iný materiál. Jednoduchá inštalácia, keď je vyrobená z dosiek, zostavte ju tak, aby vytvorila terasu s exotickými prízvukmi.

Terasa je oblečená do bridlice z bridlice

Bridlica nie je len na zastrešenie. Robustný a dekoratívny, jeho farby sa líšia medzi čiernou a šedou. Určitú šialenstvo nájde aj ako podlahová krytina. Vo vlhkých izbách, ale aj na terase. Zjednodušte si život výberom z polypropylénu. Niektoré z nich sú jednoduchšie na údržbu a sú vybavené klipovým systémom pre ľahšiu inštaláciu a sú ošetrené tak, aby boli nekĺzavé. Sú preto bezpečnejšie, ideálne, ak máte deti.

Dosky vykladané svetlom na terasu

Znovu objavte pôžitok z podlahy, ktorá je pekne vybavená luminiscenčnými LED diódami, aby sa pri súmraku rozsvietila malými bodkami. Niekoľko rád, pri navrhovaní svojho priestoru si predstavte tento osvetľovací systém. Ak je príliš neskoro, môžete si byť istí, že existujú LED diódy na umiestnenie alebo rastlina priamo do zeme a ktoré sa nabijú na slnku. Tieto čisto dekoratívne však nesvietia rovnako ako elektrické LED a majú obmedzenú dobu osvetlenia.