Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, keď skutočne chcete byť doma doma zelení

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, keď skutočne chcete byť doma doma zelení


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Byť zeleným je takmer prácou na plný úväzok, pretože sa musí vyhnúť mnohým úskaliam. Aby sme sa do týchto pascí nedostali doma, tu je niekoľko chýb, ktoré by mohli zabrániť tomu, aby sme skutočne konali v prospech planéty a aby sme zašli ďalej v jej ekologickom prístupe alebo ako byť v štyroch bodoch ekologickejší ako zelený.

Nekupujte veci z konca sveta

Nákup ekologicky šetrných predmetov, ktoré sú vyrábané ručne z prírodných materiálov, je samozrejme dobrým východiskovým bodom, ale ak chcete skutočne ekologický objekt alebo kus nábytku, musíte sa tiež pozrieť, odkiaľ pochádza. Ekologický objekt vyrobený v Ázii si skutočne vyžaduje značnú prepravu, a preto spôsobuje znečistenie. Preto je vhodnejšie uprednostniť výrobu vyrobenú vo Francúzsku. Môžeme dokonca uprednostniť miestne výrobky, ktoré ďalej znižujú znečistenie spojené s dopravou.

Nepodávkujte výrobky pre domácnosť

Na ochranu prírody pri čistení si môžete zvoliť ekologické čistiace prostriedky, ktoré maximálne využívajú prírodné prísady. Dajte si pozor, pretože to, že tieto výrobky chránia prírodu lepšie ako chemikálie, neznamená, že by sa mali používať a zneužívať. Neodstraňujeme ani čistiace prostriedky ani bielizeň. Okrem toho, že sa do odpadovej vody nalieva viac produktov, zbytočne to zbytočne premrhá produkt a vyžaduje sa, aby ste na oplachovanie známeho produktu použili viac vody. Uvedomte si, že si môžete pomocou vlastných poznatkov, jedlej sódy a citróna vytvoriť svoje vlastné produkty pomocou tipov pre babičky, ktoré vám pripravia veľmi prirodzené domáce recepty.

Nezanedbávajte domáce

Keď kupujeme organické jedlá, myslíme si, že je to krok pre svet s menej pesticídmi. A je to pravda! Ale ak sa rozhodnete sami pripraviť domáce pokrmy, stále robíte ekologické gesto. Potom nakupujeme sezónnu ekologickú zeleninu (prečo nie na trhu obmedzovať sprostredkovateľov a kupovať miestne) a robíme recept doma, aby sme obmedzili priemyselné zásahy, vyhýbali sa baleniu a predovšetkým zabránili znečisťovaniu súvisiacemu s prepravou továreň na uloženie a potom zo skladu do domu. Je to tiež dobrý spôsob, ako zistiť, čo je presne na vašom tanieri.

Nielen recyklujte

Recyklácia obalov a odpadu je nevyhnutná, ale kompostovanie je ešte lepšie. A možno to nebudete vedieť, ale kompost je k dispozícii každému. Kompostovací priestor môže na záhrade, ale aj vo svojom byte vytvoriť ktokoľvek vďaka špecializovaným zásobníkom, ktoré sú inštalované v kuchyniach bez zápachu a neporiadkov. Potom, ak vás dobrodružstvo nepokúsi doma alebo nemáte kompost, vedzte, že veľké mestá ponúkajú kompostéry v parkoch alebo budovách, aby zhromaždili svoj odpad, ktorý bude slúžiť ako prírodné hnojivá v parkoch a záhradách vášho mesta. Skutočný nápad ozdobiť každodenný život mesta.Komentáre:

 1. Jumah

  Wonderfully!

 2. Bourke

  Maybe, I will agree with your opinion

 3. Faegami

  Mýliš sa. Som si istý. Dokážem to dokázať. Napíš mi v PM.

 4. Phemius

  Našli ste stránku s témou, ktorá vás zaujíma.

 5. Bursuq

  Thank you very much for the information. Now I will know it.

 6. Yozshukree

  Myslím, že je to skvelý nápad. úplne s tebou súhlasím.

 7. Tauzahn

  Rešpekt!!! Uverejňujete kvalitné produkty!Napíšte správu