5 nápadov na efektívne jarné čistenie

5 nápadov na efektívne jarné čistenie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prichádza dobré počasie a ako každý rok je čas vykonať veľké jarné čistenie. Váš dom čoskoro zažiarite od podlahy po strop. A aby sme vám pomohli, dali sme vám k dispozícii všetky naše nápady na správne čistenie a reorganizáciu vášho domu. Je len na vás, ako ich budete používať na efektívne jarné čistenie.

Zoraďte to

Pred čistením musíte každý kus triediť a skladovať. Usporiadajte si oblečenie a rozdajte tie, ktoré už nebudete nosiť. To isté urobte aj v detských šatníkoch. Zoraďte svoje dokumenty, zahoďte tie, ktoré už nie sú užitočné, a klasifikujte ostatné. Pokúste sa vyčleniť malý kúsok nábytku pre všetky tieto papiere, takže ich každý deň zatriedite. Vytvorte tiež vákuum. Zbavte sa malých spotrebičov, ktoré už nepoužívate, či už fungujú alebo nie, a to isté urobte so svojím dekorom a nábytkom. Musí sa poskytnúť všetko, čo sa dá opakovane použiť. Zvyšok sa musí recyklovať.

Vyčistite a usporiadajte svoju kuchyňu

V našej kuchyni trávime veľa času. Tiež je nevyhnutné ho skladovať, čistiť a dobre organizovať. Tento krok zahŕňa triedenie potravín, jedál a domácich spotrebičov. Vyčistite všetky prvky vášho spotrebiča, skrinky a steny. Neváhajte a usporiadajte svoje skrinky, aby ste uľahčili uskladnenie. Uistite sa, že každý prvok má svoje miesto. Nakoniec dokončite svoju špajzu!

Čisté obliečky, koberce a koberčeky

Na jar je potrebné vyčistiť posteľnú bielizeň. Očakáva sa slnečný deň? Využite túto príležitosť na vetranie matracov. Vaše periny a vankúše by ste mali umyť. Ak je vaša práčka príliš malá, choďte do práčovne alebo do práčovne. Ale nerez to! Vaša posteľná bielizeň je hniezdo baktérií. Využite príležitosť umyť koberce a predložky. Za týmto účelom si prenajmite alebo vypožičajte si malý parný prístroj.

Hlavná štruktúra

Jarné čistenie zahŕňa aj štrukturálne práce. Konštrukčné práce znamenajú čistenie dverí a okien, údržbu parkiet a osvetlenia, ale aj záhradníctvo. A áno! Kto hovorí jar, hovorí slnko a gril, je nevyhnutné vyčistiť terasu, chodníky a záhradný nábytok. Nezabudnite tiež kosiť, orezávať živé ploty a prerezávať svoje stromy.

Zjednodušte si interiér

Teraz, keď je všetko triedené, čistené a upratané, použite svoju fantáziu na zjednodušenie vášho interiéru. Nastavte jednoduchý úložný systém, ktorý vám ušetrí čas na dennej báze. Vsádzajte na krabice a koše, na papier, investujte do malého kúska nábytku s triedičom. Svoje doklady budete musieť vkladať iba v priebehu cesty. Investujte do niekoľkých košov na bielizeň: jedného na biele, jedného na farbu a jedného na bielizeň pre domácnosť. To isté urobte aj pri nádobách na odpadky. Kúpte si nádobu na recykláciu, jednu na sklo a jednu na zvyšok odpadu. Ak máte kompost, poskytnite malý zelený odpadkový kôš. Kompost môžete znova použiť na záhradníctvo!

Pozrite si naše video: 3 tipy na vyčistenie a vytvorenie dokonalého lesku vašej kuchyne

Všetky videá na varenie


Komentáre:

 1. Luxman

  Thank you for the explanation, I also find that more easily, better ...

 2. Gardakus

  Myslím, že nemáš pravdu. I offer to discuss it.

 3. Lorimer

  Táto téma je jednoducho bezkonkurenčná :), je pre mňa veľmi zaujímavá)))

 4. Autolycus

  Sorry to interrupt ... I am here recently. Ale táto téma je mi veľmi blízko. Môžem pomôcť s odpoveďou.

 5. Gawyn

  Pochybujem o tom.

 6. Tura

  Let it be your way. Rob ako chceš.Napíšte správu