Chyby, ktorým sa treba vyhnúť škrabancami vo vašom interiéri

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť škrabancami vo vašom interiériWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Diskrétne alebo farebné pruhy nie sú len pre prímorský štýl, ale naopak, keď si osvojia farbu, prebudia pohovku, kreslo, stenu alebo monotónnu podlahu. Tu je 7 chýb alebo sa im vyhnite, aby ste ich prijali bez falošných poznámok vo vašom dekore.

Neopovažujte sa miešať prúžky s inými vzormi

Pruhy sa obzvlášť nespotrebujú v úplnom vzhľade. Keď sa zmiešajú s inými vzormi, získajú na sile. Puntíky, kvetinové alebo holé vzory ich zvýrazňujú. Konkrétne vo svojom dekorácii môžete kombinovať pruhované vankúše s vankúšikmi s bodkami a položiť koberec s kvetinovými vzormi na podlahu. Toto radostné spojenie povzbudí váš interiér.

Nehrajte si s farbami prúžkov

Rovnako ako vzory, pruhy si zachovávajú svoju prítomnosť, keď sú farbené v žltej, ružovej, čiernej, zelenej ... Aby sa efekt zmiešal, dodajú trochu smutnej dekorácii. Ak je to možné, vyhýbajte sa námorníckej modrej, ktorá ich okamžite spája s prímorským štýlom as námorníckymi pruhmi.

Obmedziť pruhy na morský štýl

Pruhy sa často spájajú s morským štýlom vyhradeným pre prímorské obydlia. Zamyslite sa znova, pruhy sú tiež vítané vo všetkých druhoch dekorácií, ak sú adoptované v iných farbách ako modrá. Pruhy sú rovnako populárne v škandinávskej výzdobe, ako chundelová elegancia alebo etnická príslušnosť. Hlavnou vecou je ich integrácia s vhodnými farbami, ako je citrónová žltá, čierna, zelená alebo ružová.

Nedávajte škrabance do všetkých miestností domu

Kúpeľňa, kuchyňa, obývačka, spálne, vchod, záhrada, terasa vítané škrabance s otvorenou náručou. Tie sa môžu stať spoločným vláknom vášho interiéru. Vankúš, koberec tam, koordinovaná stolička a slnečník, ste hotoví, práve ste tematicky vyzdobili svoju výzdobu z leta.

Myslieť si, že pruhy sú strohé

Rovný a pevný, prúžok sa môže javiť ako striktný a bez umelých dlaní. Ich výber však nepochybne dodá vašej dekorácii charakter. Pruhy okamžite vyčnievajú zo štylizovaných vzorov a dodávajú vášmu interiéru štýl a osobnosť.

Diskrétne adoptujte pruhy

Čím širšie sú vaše pruhy a silnejšie tóny, tým viac ich bude vidieť vo vašom dekore. Predpojatosť, ktorá môže byť užitočná, keď chcete identifikovať priestor na inštaláciu kancelárie v obývacej izbe s viacerými funkciami alebo ak chcete do miestnosti uložiť grafický štýl.

Na uvoľnenie objemu miestnosti nepoužívajte škrabance

Tupé a smutné, váš dekor potrebuje škrabance. Pásiky v kontrastných farbách prítomné na predmete alebo stene im dávajú úľavu. Aj hraním s týmto efektom povzbudíte dekor, ktorý je príliš múdry alebo neatraktívny.