Osvetlenie záhrady v 5 otázkach

Osvetlenie záhrady v 5 otázkach


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Váš vonkajší priestor je počas dňa ozdobený nádherou, ale premýšľali ste o jeho vylepšení v noci. Ako? Použitie umelého osvetlenia. Pomocou kódov nepriameho osvetlenia vo vnútri domu zvýrazníte a vylepšíte svoju záhradu, aby ste po zotmení dostali úplne novú tvár. Ak však čelíme viacerým riešeniam osvetlenia, objavte v 5 otázkach, ako ho sublimovať najnovšími trendmi.

Aké sú kľúče k úspešnému osvetleniu záhrady?

LED diódy, halogény, vonkajšie girlandy, bodové svetlá ... večer existuje množstvo riešení, ktoré vyzdvihnú vašu záhradu. Ale rovnako ako v interiéri domu, zvážte vytvorenie rôznych úrovní osvetlenia. Po prvé, prvý bude umiestnený vysoko, aby ste vo všeobecnosti osvetľovali svoj priestor, potom druhý, nižší a orientovanejší, bude usporiadaný tak, aby osvetľoval obytný priestor, napríklad vstup do domu, jedálenský kút. alebo okraje bazénu. A konečne čisto dekoratívne, ale strašne nevyhnutné, bude pozostávať z množstva malých svetelných zdrojov, ktoré hrajú na akumulácii, umožnia zvýrazniť rôzne body záhrady.

Ako správne osvetliť vchod do domu?

V poslednej dobe stúpajú nástenné svetlá. Pokiaľ ide o interiér domu, sú pripevnené priamo k stene, aby osvetľovali naj strategickejšie miesta domu, ako je vstup alebo prístup na terasu. Sedia dostatočne vysoko medzi 1,50 a 1,80 m, aby sa mohli navzájom vidieť, bez oslnenia očí.

Aký druh osvetlenia pre uličku?

Ďalší typ osvetlenia, ktorý bol v posledných rokoch populárny pre krásne osvetlenie v uličke: LED diódy! Môžu byť vysadené na zemi alebo zapustené do krytu. Slúži na ozdobnejšie osvetlenie a zvýrazňuje cestu alebo uličku. Tento typ osvetlenia, ktorý je celkom diskrétny a veľmi dekoratívny, vedie kroky návštevníkov k vášmu vchodu.

Ako vylepšiť svoju záhradu svetlom?

Neváhajte použiť prírodné prvky na dôstojné osvetlenie záhrady. Stromy alebo črepníkové rastliny pre malé priestory môžu byť predstavené kameňom jednoduchým osvetlením zdola. Takto premietané svetlo robí z nepravidelností materiálov tanec a vytvára hru svetla a tieňa, ktorá dramatizuje vašu záhradu.

Aké sú najnovšie trendy v záhradnom osvetlení?

Podsvietený nábytok a kvetináče sa stále viac predávajú. Narodili sa na podnet dizajnérov a pred niekoľkými rokmi boli veľmi drahí. Dnes sú ceny demokratizované a je možné si dovoliť hrniec, konferenčný stolík alebo podsvietenú stoličku od 39,90 eur. Ďalšou výhodou tohto typu osvetlenia je to, že môže byť zafarbené. Červená, modrá, žltá, zelená, fialová, je možné hrať s rôznymi farbami, aby sa vaše zelené prostredie rozjasnilo večer. Roztrúsené v záhrade alebo na terase sú skutočnou dekoratívnou hodnotou!


Komentáre:

  1. Huu

    tvoja veta je neporovnateľná... :)

  2. Marden

    How does this sound fun?

  3. Brant

    Výborne, imaginárny))))))Napíšte správu