Krátko

Nízke ceny na Deň matiek

Nízke ceny na Deň matiek

26. mája oslavujeme mamičky! Aby sme sa v ten deň stali šťastnými, dali sme si peňaženku ultra dekoratívnym, ale sladkým darčekom. Nemáte nápady? Máme pre vás niekoľko návrhov, ktoré sú pre Deň matiek vždy zábavné.

Dekoratívne jedlá

Pretože matky milujú krásne stoly, môžete staviť na pekné jedlá. A pre potešenie nie je potrebné zvoliť si kompletný servis, pretože pekná prezentačná misa, koláčový server alebo šálky na kávu budú perfektné, ak vaša mama rád dostane. Nezabudnite si vybrať farby, ktoré zodpovedajú jeho interiéru, a vyhýbajte sa príliš objemným doplnkom alebo príliš špecializovaným jedlám.

Malé príslušenstvo

Na ozdobenie domu sú vždy vítané malé doplnky! Môžete tiež ľahko nájsť malý objekt, ktorý vás poteší. Ak má vaša mama rád zenový štýl, malá socha Budhu dokončí jej výzdobu a ak uprednostňuje dizajn, môžete staviť na originálnu vázu. Bude to tiež dobrá príležitosť ponúknuť jej kvety alebo prečo sa nezmení zelený štvorec?

Dary, ktoré vonia dobre

Nakoniec, aby ste sa cítili dobre, môžete staviť na všetky ozdobné doplnky, ktoré poskytnú domácu vôňu. Difúzory éterických olejov, domácich vôní a sviečok si budú môcť vybrať darček, ak budú poznať svoj vkus z hľadiska parfumov. Ak si nie ste istí, uprednostnite pomerne klasickú vôňu, ktorá nie je príliš opojná.