Tieto roboty robia všetko!

Tieto roboty robia všetko!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pretože domáci rastie, ale čas a priestor sa krátia, objavujú sa nové roboty, ktoré vám pomôžu v kuchyni. Praktické, efektívne a šetriace miesto, robia všetko pre vás! Prezentácia.

Slávny Thermomix

Thermomix je nevyhnutný robot pre domácich milencov! Tento robot, skutočný priekopník v tejto oblasti, kombinuje štyri zariadenia v 60. rokoch a ponúka varenie „všetko v jednom“. Zariadenie už mieša, hnetie, rezá, strúha, drví, mieša a lisuje. A zariadenie sa nikdy neprestáva vyvíjať, aby sa stalo konečným robotom, ktorý dnes kombinuje 14 funkcií, aby mohol používať iba toto zariadenie od aperitívu po dezert. Aby ste však vstúpili do tohto zasväteného klubu (predaj sa uskutočňuje doma a poskytoval rady týkajúce sa použitia), musíte zaplatiť 999 eur, ale už nebudete potrebovať robota.

Nové viacúčelové roboty

S úspechom Thermomixu vyvinuli značky malých domácich spotrebičov čoraz efektívnejšie roboty. Skutočné plus? Roboty, ktoré svojim tradičným funkciám pridávajú možnosť varenia jedla súčasne. Kenwood ponúka svojho Cooking Chefa, cukrárskeho robota, ktorý sa obohacuje varením tak, že pre vaše prípravy používa iba jedno zariadenie. V spoločnosti Siméo Delimix robí zázraky vďaka veľmi kompletnému multifunkčnému robotovi, ktorý ponúka aj veľa funkcií varenia na varenie, varenie, naparovanie alebo šetrné varenie. A ak sú tieto super roboty stále trochu drahé, značky sa tiež prispôsobujú malým rozpočtom tým, že ponúkajú menej sofistikované zariadenia, ale stále veľmi praktické. V poslednej dobe tradičné miešačky videli pridanie funkcie varenia, ktorá umožňuje výrobu polievok a omáčok pomocou jediného spotrebiča! Už ste skutočnou revolúciou!


Video: EGO - ROBÍM TO ČO CHCEM prod. PETER PANN