Články

Nezvyčajné: ozdobné predmety, ktoré spôsobujú závraty

Nezvyčajné: ozdobné predmety, ktoré spôsobujú závraty

Výzdoba má výšku a hrá sa s rozmermi, aby vo vašom interiéri ponúkla pocit závratu. Keď sú značky rozmazané, príslušné objekty nadobúdajú nový rozmer, na ktorý nie sme zvyknutí, aby sa efekt znásobil. A nemysli si, že táto dekorácia je vyhradená pre veľké priestory! Naopak, naša legitimita v zmenšených priestoroch získava väčší priestor. Discovery ...

Predmety, ktoré sa stávajú výnimočnými

Kyvadlové hodiny Tiuku od Covo ponúkajú nečakanú verziu klasického kyvadla tým, že sú veľmi vysoko posadené na chodúľoch. Takmer zo sna, jeho závratná výška, aby vás točilo, dodáva vášmu interiéru dekor snov. Pokiaľ ide o stojan na kabáty Latva, z toho istého štúdia, s výškou 1,78 ma ktorý pozostáva z vetiev, ktoré pripomínajú myšlienku stromu, je to ten istý princíp! Neobvyklá výška tohto objektu prispieva k tomu, že ste si všimli vo svojom interiéri takmer prácu.

Hrajte s rozmermi

Neprimeraná dekorácia s carte blanche vo všetkých typoch priestorov. Jedna vec je istá: čím menší je váš interiér, tým viac bude objekt narastať! Uisťujeme vás, že veľké izby sa môžu tiež prispôsobiť tejto originálnej výzdobe. Všetko bude závisieť od objektov umiestnených vedľa nich. Preto neváhajte hrať s váhami, aby sa vaše objekty navzájom vylepšovali. A dobrá správa: epidémia ovplyvňuje všetok nábytok v dome!