Farba na podlahe je možná!

Farba na podlahe je možná!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už vás nebaví vaše smutne zafarbené podlahy a chcete dynamickejší dekor? Dobrou správou je, že existujú riešenia, ktoré vám umožnia zafarbiť podlahu a urobiť ju veselejšou!

Farebné tradičné podlahy

Niektoré tradičné nátery sú k dispozícii v originálnych farbách, aby zvýraznili dekor vášho interiéru. Ak chcete dať interiéru aj malú farbu, stačí zmeniť povlak pre odvážnejší model. Koberec je napríklad k dispozícii v mnohých farbách od červenej po ružovú až po žltú a vinylové podlahy majú tiež rozsiahlu škálu farieb, aby vo vašich izbách dodali dobrú náladu a vytvorili odvážny dekor. Ďalšou možnosťou je uvedomiť si, že cementové dlaždice môžu na vašej podlahe vytvárať skutočné fresky s cementovými dlaždicami, ktoré majú veľmi svetlé farby a dokonca aj vzory. Čo oživí vašu podlahu s originalitou!

Podlahové farby

A ak chcete prispôsobiť už existujúce podlahy, vedzte, že sa môžete spoľahnúť aj na farbu! Na zaistenie priľnavosti podkladu je samozrejme potrebné použiť špeciálnu podlahovú farbu a vopred naniesť podkladovú vrstvu. Potom je vaša kreativita: môžete maľovať všetko v jednej farbe alebo sa baviť vytváraním farebných tvarov na zvýraznenie určitých častí podlahy. Prečo nevytvárať koberec pomocou farby? Dobrou správou je, že Little Greene práve vydal podlahovú farbu, ktorá sa dá aplikovať na drevo, betón a dokonca aj obklady, a je k dispozícii v 160 farbách, aby zodpovedala všetkým vašim ozdobným želaniam!


Komentáre:

 1. Adam

  Je to pravda! Skvelý nápad, súhlasím.

 2. Obadiah

  Ďakujem Afurovi za skvelý príspevok. Čítal som to veľmi pozorne a naučil som sa veľa hodnoty pre seba.

 3. Byram

  The total lack of taste

 4. Akinris

  Je to šťastie!

 5. Tojanos

  and everything, and the variants?

 6. Tojazshura

  I regret, that I can not participate in discussion now. It is not enough information. But with pleasure I will watch this theme.Napíšte správu