Komentáre

Berberské koberce majú dekoráciu

Berberské koberce majú dekoráciu

Rovnako ako šperk je koberec nevyhnutným doplnkom, ktorý dotvára váš dekor. Najnovším trendom k dnešnému dňu boli marocké tkané koberce Berber, ktoré reagujú na mená Boucherouite a Beni Ouarain. Športové geometrické vzory a ručne vyzerajúci skutočný autentický nádych, objavte náš dekoratívny zoom dvoch najpopulárnejších štýlov kobercov v tejto sezóne.

Farebný koberec Boucherouite Berber


Fotografický kredit: Secret Berbère Určite ste už pohoršovali marocké koberce Boucherouite, bez toho, aby ste skutočne poznali ich meno. Tieto koberčeky, ktoré sa skladajú z kúskov farebných tkanín, ktoré si navzájom ručne spájajú marocké ženy, v žiarivých farbách a abstraktných vzoroch vylepšujú každý interiér, ktorý ich prijíma. Od predkov je koberce Boucherouite Berber skutočnou pridanou hodnotou vo vašom interiéri. V tejto farebnej mozaike, ktorá sľubuje, že nikdy nespadne na ten istý model, je odhalený elegantný, etnický duch.

Koberec Beni Ouarain Berber, triezvy v čiernej a bielej farbe


Fotokredit: Secret Berbère Koberce Beni Ouarain sa pomenujú podľa kmeňa tkalcov z marockého stredného atlasu. Sú vyrobené z bielej a čiernej ovčej vlny a majú dobrú hrúbku v rozmedzí od 25 mm do 40 mm. Boli používané ako postele alebo sa chránili pred chladom, čo tiež vysvetľuje ich pomerne dlhé rozmery. Zdobené pruhmi alebo geometrickými vzormi, ako sú diamanty, boli neskoro úspešné v porovnaní s perzskými kobercami, ktoré boli oveľa farebnejšie a sofistikovanejšie. Ale to je práve táto ručná a remeselná stránka, ktorá sa nám veľmi páči! Geometrické vzory inšpirovali viac ako jedného umelca, napríklad Le Corbusiera, Matisse alebo Paula Kleea.

Ale potom kde si osvojiť a získať koberce Berber?


Fotokredit: AM PM Koberec Berber nájde svoje miesto vo všetkých izbách domu. Napríklad berberské koberce rôznych rozmerov, dlhé a tenké Boucherouite, oživia dlhú chodbu, zatiaľ čo viac diskrétne biele a čierne koberce Beni Ouarain zahrejú obývaciu izbu. Spálňa bude mať tú česť obliekania na veľkom koberci Berber. A prečo ho neinštalovať ako hotelovú izbu, to znamená čiastočne pod posteľ tak, že vyčnieva z každej strany! Ak ich chcete získať, existujú rôzne webové stránky, ktoré sa špecializujú na predaj skutočných berberských kobercov. Tapis-berbere.fr alebo Secret-berbere.com ponúkajú širokú škálu kobercov v rôznych veľkostiach, vzoroch a farbách. Vyrobené v čistej tradícii sa pohybujú medzi 600 a 3 000 eurami pre skutočnú remeselnú výrobu. AM PM ponúka dva koberce v tomto duchu, priemyselnú výrobu od 139 EUR alebo rovnako dostupnú dánsku značku Hay ponúka rozmanitý a rozmanitý výber ručne vyrábaných kobercov Berber pre vždy jedinečný vzhľad!