Lacná zelená stena pre môj balkón

Lacná zelená stena pre môj balkónWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete dať svoj balkón zelený, nič ako zelená stena! Táto vertikálna záhrada s výhľadom na mesto má výhodu, že je lacná. Objavte naše tipy, ktoré vám umožnia vytvoriť na vašom balkóne zelenú stenu!

Zelená stena pomocou železných tyčí

Zaveste niekoľko železných tyčí v stĺpci na stenu (najmenej tri). Predovšetkým sa uistite, že medzi sebou máte dobrý priestor, aby ste mohli zavesiť kvetináče a kvetináče bez toho, aby ste sa na seba hromadili. Všetko, čo musíte urobiť, je konať pomocou držiaka na háčik a voily!

Zelená stena s použitím políc

Inštalácia nástenných políc je jednoduchšia ako montáž železných tyčí. Majú pevne zabudované stĺpy alebo rozložené, takže sa v nich môžu umiestniť malé kvetináče. Šik!

Zelená stena pomocou rebríka

Zoberte jeden alebo dva rebríky a postavte ich k stene. Existuje viac ako zavesenie, pomocou remienkov, na každom kroku, malé kvetináče zelených rastlín!

Zelená stena pomocou mreží

Zasiahnite mrežu do veľkej kvetinovej skrinky umiestnenej na zemi oproti stene. Pestujte na nej lezecké rastliny (brečtan, kapradina atď.), Aby ich časom úplne pokryli. To je ideálne tráviť čas na balkóne v trópoch.

Na balkóne je maľba rastlín

Z podnosu umiestneného na podlahe a pritlačeného k stene môžete na balkóne vytvoriť stôl pre rastliny. Za týmto účelom pripojte veľký škvrnitý rám na 1 meter od nádrže. Vo vnútri tohto rámu pripevnite niekoľko latiek, ktoré ho prechádzajú z jedného konca na druhý. Horolezecké rastliny (z nádrže umiestnenej na zemi) ich nakoniec privlastnia a vytvoria rastlinu, umelé a poetické inscenácie…