Podrobne

5 moderných štýlov, ktoré dajú do obývacej izby zelenú

5 moderných štýlov, ktoré dajú do obývacej izby zelenú

Po návrate jari neboli naše túžby po prírode nikdy také intenzívne! Aby sme ich upokojili, prinášame ich do obývacej izby a prijímame jeden z najvýraznejších rastlinných trendov sezóny.

Štýl „džungle“

Keďže výtlačky exotických listov prenikli do kolekcií módy a dekorácií, štýl „džungle“ je oficiálnym trendom jar / leto 2013. Výsledok: ležať uprostred hustej vegetácie v trópoch, doplnky „džungle“, ale iba v malom dotyku: vankúš, prúžok tapiet alebo pár záclon!

Štýl „Mexiko“

Na druhom mieste za atmosférou „dažďového pralesa Amazonky“ je štýl „Mexico“ v ​​tejto sezóne určite istá. Výber kaktusov na pestovanie sem a tam; Vzorované nástenné plátno Navajo siahajúce za črepníkové rastliny: dekor nás privádza na cestu!

Štýl „country chic“

Máte radi útek do prírody? Aby sme sa znovu spojili so sladkosťou života, ktorý vládne na poliach, tkáme vence v rade a zavesíme ich na stenu, akoby to boli umelecké diela. Neobvyklá a veľmi vidiecka zbierka, ktorá nezvráti svoj malý dekoratívny efekt!

„Botanický“ štýl

Dve možnosti prijatia botanického trendu v obývacej izbe: rámové kresby rastlín alebo sušené listy stromov sa potom sploštili ako herbár. Táto originálna dekorácia na stenu vzdáva hold prírode!

Štýl „zeleninovej záhrady“

Čo ak by sme ekologizovali obývaciu izbu tým, že by sme dostali kúsok zeleniny? Stačí zasadiť niekoľko aromatických látok do pekne označených sklenených nádob a môžete ísť!