Geometria je tiež v detskej izbe

Geometria je tiež v detskej izbeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už sme vám povedali o geometrickom trende, ktorý sa usadzuje v dome pre túto jar a vieme, že na to majú nárok aj deti! Ich spálňa je zdobená štvorcovými, okrúhlymi a kosoštvorcovými vzormi pre lekciu z geometrie, ale predovšetkým trend!

Vyberáme si jeho grafické vzory ...

Móda, dekorácie, tento rok na jar nič neodolá trendu geometrie a dokonca ani detskej izbe. Trendmi pre túto sezónu budú preto malé štvorčeky, grafické diamanty a harmonické kruhy. Namiesto toho, aby sme všetko miešali, stavíme na jeden alebo dva obľúbené vzory. Naša rada: vyberte si prísny vzor, ​​vyberte štvorce alebo diamanty s miernym uprednostňovaním tých, ktoré spájame s mäkšími kruhmi. Výsledkom je, že atmosféra je grafická bez zamrznutia a je ideálna do detskej izby.

... A aplikujeme ich do detskej izby

Po výbere vzorov sa tieto aplikujú do dekorácie detskej izby. Ako? Jednoduchým výberom príslušenstva, ktoré má tieto druhy vzorov. V zariadení Ferm Living nájdete množstvo príslušenstva dokonale prispôsobeného deťom. Môžeme padnúť na tapetu alebo vankúš, alebo dokonca na oboje, aby sme vám ponúkli pripomenutie. Môžete sa tiež obrátiť na Amadeus alebo Mimi Lou a ponúknuť vám vlajočnú girlandu, ktorá dá diamanty do centra pozornosti. Nakoniec sme na podlahu položili okrúhle koberce v štýle smartie, ktoré nájdete na stránkach But alebo Conforama. Získate ultra trendy set!

Video: Ako si vytvoriť zaujímavú stenu?