Komentáre

Ďakujem, moderný obchod s dekormi domácnosti pracuje pre dobrú vec

Ďakujem, moderný obchod s dekormi domácnosti pracuje pre dobrú vec

Ktorý parížsky stúpenec dekorácie nepozná Ďakujem? Tento neobvyklý, ale elegantný dizajn, šikovný mix módnych kúskov a moderná reštaurácia / barová oblasť, tento konceptový obchod zasadený v srdci Haut Marais má všetko podmanivé a trendy miesto. Nehovoriac o tom, že obrat umožňuje financovanie vzdelávacích projektov v zahraničí! Dobrou správou dňa však je, že 4 roky po vytvorení a meteorickom vzostupe obchod práve spustil svoju webovú stránku. Spôsob, ako byť teraz prístupný provinciám a všetkým tým, ktorí by sa chceli túlať bez toho, aby opustili svoj domov. Alebo príležitosť objaviť peknú históriu tejto značky, ktorej ďakujeme.

Ako to všetko začalo

Na začiatku sú tvorcovia Bonpoint, Marie-France a Bernard Cohen. Spoločne vytvorili v roku 1975 značku luxusného oblečenia pre deti. O 32 rokov neskôr, v roku 2007, predali ten, ktorý si vďaka jeho úspechu zabezpečil svoje dni a priniesol takmer 80 pracovných miest. Obaja podnikatelia však potrebovali viac na zastavenie. V dôsledku presvedčenia, že Paríž, miesto spájajúce to najlepšie z módy a dizajn / domáci vesmír, chýbalo, v roku 2009 založili obchod s konceptmi s názvom Merci. Toto miesto, založené na bulváru Beaumarchais v Paríži, v bývalej továrni na tapety s rozlohou 1 500 m2 rozmiestnenej na 3 poschodiach so sklenenou strechou a dláždeným dvorom, si už zaslúži budúci úspech.

Obchod s nadačným pozadím

Povedali sme vám iba východiskový bod. Pretože hlavným rysom spoločnosti Merci je, že nejde o tradičný obchodný podnik. Meno Merci je vlastne spôsob, ako poďakovať kupujúcim. Prečo? Pretože skutočne živia nadačný fond. Toto je stávka, ktorú si Marie-France a Bernard Cohen stanovili, obohatené ich skúsenosťami a ich úspechom s Bonpoint: vybudovanie nového projektu blízko ich srdca s jediným cieľom slúžiť veci deťom na celom svete. Obdivuhodné. Pokiaľ ide o prvé akcie, duo sa chce zúčastniť na vzdelávacích a rozvojových projektoch na juhozápade Madagaskaru (výstavba škôl, školských jedální atď.). Konkrétne, viac ako 300 000 EUR vyplatených za 3 roky. Stručne povedané, veľký charitatívny úspech!

Vynikajúci výber z rôznych svetov

Na financovanie takýchto pekných projektov musí obchod fungovať stále dobre. Žiadne starosti. Vďaka už viac ako 70 trvalým pracovným miestam a dažďu Parížanov v obchodoch každý týždeň našla značka svoje publikum. To všetko vďaka osvedčenému základnému konceptu: konceptu veľkej zmesi žánrov a štýlov, malých a veľkých cien, dekorácie a módy - to všetko starostlivo triedené tak, aby oslovilo aj mladých ľudí. hľadanie zábavy a vtipnosti iba pre zrelších ľudí, ktorí hľadajú sofistikované vzácne perly. Posmieva sa tradičným kódom, ktoré majú tendenciu prilepiť štítok ku každému typu obchodu, a preto obhajuje vysoko kvalitný taviaci hrniec. Ročník nábytok trie ramená s kúskami od malých dizajnérov, nadčasovú limitovanú sériu, nové značky od známych značiek. Bez toho, aby sme zabudli na pätnásť výstav / podujatí, ktoré prerušujú rok okolo scénografie, témy, trendu. Koniec koncov, vďaka svojim výberom v oblasti nakupovania má Merci tiež skutočné povolanie ako trendový vývojár… Jediné, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na úplne nový obchod a dokončiť podľa toho: www.merci-merci.com