Články

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť ozdobným darčekom

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť ozdobným darčekom

Darovanie môže byť nemenovaná skladačka. A s príchodom dekorácie sme v pokušení ponúknuť zmenu na dekoráciu. Obrus, váza, sviečky, riady, vankúše, doplnky pre niečo pre všetky rozpočty. Dajte si pozor, existujú situácie, keď je lepšie vyhnúť sa ponúkaniu ozdobného darčeka. Tu je zoznam 7 chýb, ktorým sa treba vyhnúť ...

Nenechajte ozdobný darček do stojana

Pozor, nebezpečenstvo! V súčasnosti je zriedkavé mať nič, keď sa usadíte. Aby ste sa vyhli duplikátom, opýtajte sa skôr, ako dáte darček niekomu, kto sa usadí. Namiesto toho počkajte na druhú návštevu, prvá bude slúžiť ako sprievodca.

Neznášajte ozdobné dary ľuďom, ktorých nepoznáte veľmi dobre

Je ťažké priniesť darček späť, keď osobu nepoznáte. Výzdoba sa často nachádza na začiatku zoznamu. Avšak, buďte opatrní, každý vkus a farby nie sú rovnaké. Aby ste sa vyhli diplomatickému incidentu, uprednostňujte tradičné dary: kvety, čokolády, fľaša vína alebo iné pochúťky vždy poteší.

Neodhlasujte za dekoratívny darček

Každý vkus je iný, bude ťažké potešiť každého. Najlepšie je byť na druhej strane a byť jedným z tých, ktorí ponúkajú 10 nápadov za sekundu.

Neponúkajte ozdobné dary niekomu, kto presne vie, čo chce

Ak nemáte neuveriteľnú ranu šťastia, budete mať šancu 9 z 10 padnúť vedľa vyhľadávaného objektu. Najlepšie je jasne sa opýtať hlavnej zainteresovanej strany, model, farbu, rozmery, značku. Každý bude šťastný. Táto osoba bude mať dar, o ktorom sníva, a ušetríte si čas.

Keď viete presne, čo chcete, nedávajte konkrétnu stopu

Aké sklamanie pri otváraní tohto krásneho balíka vás núti vidieť a objaviť, že vo vnútri úplne iného objektu na vás čaká. Napriek tomu ste povedali, že chcete novú stolovú službu s elegantnými etnickými vzormi! Áno, ale tvoja teta, preložila etnickú šik do afrického jazyka. Je to vaša chyba, keď vieme, čo chceme, jasne to hovoríme!

Nepožiadajte o darčekový poukaz

Najlepším spôsobom je požiadať o darčekový poukaz v čase nákupu. Pretože každý má právo robiť chyby. A túto chybu je možné rýchlo napraviť pomocou tohto slávneho poukazu, ktorý umožňuje osobe, ktorá prijíma darček, vymeniť! Diplomatický spôsob, ako potešiť každého.

Nevyberajte neutrálny objekt

A ak skutočne ponúkate ozdobný darček v skupine, osobe, ktorú sotva poznáte a ktorá oslavuje svoj stojan, vedzte, že je lepšie zvoliť neutrálny predmet, ako príliš pripútaný. Vedzte, že škandinávsky trend hrá vo váš prospech. Jednoduché tvary, farby kombinujúce všetky odtiene chromatického spektra a strašne dekoratívne, budú určite pre vášho nového priateľa bezpochyby.