Podrobne

Trend: Toyz alebo súčasné sochy

Trend: Toyz alebo súčasné sochy

Všimli ste si, že vtipné stvorenia prevzali nielen módne miesta, ale aj veľa interiérov? Možno to nepoznáte, ale tieto moderné sochy sú vlastne Toyz. Skutočný fenomén, ktorý pre vás rozlúštime!

Čo je to Toyz?

Toyz sú sochy dobre vo svojom čase! Medzi mestskými figúrkami a hračkami pre dizajnérov sú to mini grafické diela, ktoré sú rovnako ovplyvnené mestskými kultúrami, manga, ilustráciami ako súčasné umenie. Vo Francúzsku zastupuje spoločnosť Toto predovšetkým spoločnosť Artoyz. Narodil sa v roku 2003 na popud nadšených priateľov. Je to predovšetkým obchodná platforma, ktorá vyzdvihuje to najlepšie z tvorby. A v roku 2008 spoločnosť začala svoju vlastnú značku „Artoyz Originals“ na výrobu a vývoj figúr francúzskych a medzinárodných umelcov.

Prečo ich prijímame?

Ak ich tak veľmi milujeme, je to preto, že presne zodpovedajú trendu mestského štýlu a umožňujú jeho interiér originálnym spôsobom prispôsobiť. Niektoré modely môžu byť dokonca personalizované s plsťou pre jedinečnú tvorbu. Umožňujú nám opäť sa spojiť so zbierkami a ponúknuť nám verziu pre dospelých a špecializovanú verziu. Návrhy sa vždy obnovujú a oslovujú najmódnejších umelcov. Jedným slovom sú Toyz nové umelecké diela našej doby a umožňujú nám ponúknuť trochu kreativity za dostupnejšie ceny! Dávajte pozor, aby ste sa nestali závislými!