Čelné štítky s nálepkami

Čelné štítky s nálepkami

Nehľadáte čelo postele, ale jednoduchý vizuálny efekt, ktorý existuje. Myšlienka: dať spánkovej oblasti výšku a úľavu. Ľahký cieľ dosiahnuť za nižšie ceny pomocou starostlivo zvolených nálepiek. Náš najlepší zoznam, tu to je.

Pre prírodné čelo postele

Chcete zmenšenú čelnú dosku, ktorá voní prirodzenou jemnosťou? Myšlienky ukradnúť je veľa a rozmanité. Najprv myslíme na rastliny s lepiacou verziou. Malé kvety, ktoré sú zostavené tak, aby korunovali posteľ buketovým vencom, trávu, ktorá je umiestnená nad posteľou, aby pozvala záhradu do spálne, čerešňovej vetvy alebo kvetiny nadrozmerné (napríklad mak), ktoré sa má pripevniť po celej dĺžke na mäkkosť a ženskosť rastlín. Kamienkové nálepky majú tiež dar vytvárania pohody a ducha zenu. Musíte ich len usporiadať do oblúka alebo do radov okolo postele a dôjde k úniku smerom k otvorenému Atlantiku. Ale to nie je všetko! Môžete tiež vytvoriť palisádu z bambusu alebo borovice a vytvoriť tak ilúziu čela zo zeleniny alebo dreva. Dáva vám to nápady?

Pre romantické čelo postele

Rovnako ako prirodzená čelo postele, modely usilujúce sa o romantizmus dávajú pýche miesto. Preferujeme klenuté lepidlá, pretože sú viac zmyselné (napríklad polkruh s priemerom rovným veľkosti postele) alebo vzory vyvolávajúce určitú formu romantizmu: vlys s ozdobnými vzormi, geometrické krivky naznačujúce malý efekt. „Tisíce a jednu noc “, trompe-l'oeil elegantnej a retro čelo postele s mrežami alebo dokonca prestížny rám v štýle Louis XIV, ktorý necháva prázdny alebo vyplní pekné fotografie.

Pre ofsetovú čelo postele

Vytvorenie čela so samolepkami je pre vás príležitosťou vytvoriť si jednu ako žiadnu inú, nezvyčajnú a neobvyklú verziu. V tomto prípade si predstavte skôr viacfarebné pruhy lezúce do stredu steny. Zábavný grafický spôsob, ako vdýchnuť farbu a fantáziu do spálne. Okrem toho sú tieto rovnaké pruhy umiestnené diagonálne nad posteľou a poskytujú vykreslenie dvakrát tak zábavné! Môžeme však ísť ešte ďalej, napríklad hraním absurdného trompe-l'oeil: veľkého klavíra, obrovského čiarového kódu, komických bublín na ilustráciu obrázkami alebo vety napísanej od nuly (pozri modely) existujú na strane Prédeau). A takto sa valí originalita miestnosti!

Pre čelo v mestskom štýle

Milovníci miest majú inú možnosť, pokiaľ ide o nálepky, ktoré slúžia ako čelné tabule: tie, ktoré tvoria panorámu (silueta domov, budov, pamiatok) mesta v blízkosti ich srdca. , New York, Rím, Londýn ...), táto hromada čiernych na bielych budovách nad posteľou bude strážiť noci majiteľov pod znakom dezorientácie a cestovania ... Raz mesto upokojí! Predtým, ako začnete konať, si pozrite niektoré inšpiratívne zábery nižšie: