Zbohom do kuchyne sa lišty proti nárazu stávajú úložnou podporou!

Zbohom do kuchyne sa lišty proti nárazu stávajú úložnou podporou!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Posledná lopatka v behu: lišta proti nárazu opúšťa kuchyňu. Príčina tohto prasknutia, ku ktorému dochádza po rokoch bežného života? Veľké jarné čistenie. Od stretnutia stretávajú dokonalú lásku. Monsieur by ju prinútil objaviť nové obzory a prinútiť ju cestovať do iných častí domu. Pokrytie šperkami, topánkami, taškami a klobúkami je, samozrejme, očarujúcejším spôsobom ako biče, panvy a nože! Zoznámte sa s novou krivkou dôveryhodnosti…

V spálni je krivkový bar

Zaujíma vás, čo by mohla miestnosť urobiť s barmi s baromenza. Predstavte si, že niekoľko z nich vytvára múr vedľa šatne alebo rohu toaletného stolíka. S háčikmi alebo bez háčikov prispôsobia všetky malé módne doplnky z nášho šatníka, ktoré chceme zvýrazniť: dlhé náhrdelníky, slnečné okuliare, rukavice, kravaty, klobúky alebo tašky! Stručne povedané, 100% šik.

Bar pri krivke vo vchode

V zápise je zásada rovnaká. Prilepené tyče samostatne alebo v sérii k stene prispôsobujú všetko, čo má tendenciu zavesiť. Šatky a šatky sa ľahko stočia, čerpadlá sa tam usadia pri päte, kľúče tam visia s háčikmi a vďaka pekným vešiakom sú tam hniezda. Originál, však?

V kúpeľni je bar s krivkou

Na strane kúpeľne hrajú na stojan na uteráky bary s krivkou. Ale môžete naň tiež zavesiť (vždy pomocou háčikov), skladovacie koše. Úložný systém je dokonalý, aby ste mali poruke sušiče vlasov, kefy, kefy a krémy na starostlivosť.